SISTEM EDUCATIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achizitionarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCATIEI SI CERCETARII - WWW.EDU.RO MINISTERUL COMUNICATIILOR SI TEHNOLOGIEI INFORMATIEI - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe județ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 13.10.2009 14:36
 
Lista beneficiarilor din JUDETUL VASLUI
 
 
Index Numele beneficiarului Starea achiziției Localitatea de domiciliu Județul de proveniență Numele elevului minor reprezentat Unitatea școlară Localitatea
1  Ababei C Ciprian  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  POIANA PIETREI  VS  Ababei C Andreea-Nicoleta  SCOALA DE ARTE SI MESERII VLADIA  VLADIA
2  Ababei I Ion  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  VLADIA  VS  Ababei I Madalina-Ioana  SCOALA DE ARTE SI MESERII VLADIA  VLADIA
3  Ababei G Vasilica-Cristinel  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  BEREASA  VS  Ababei V Cristinel  SCOALA CU CLASELE I-VIII DANESTI  DANESTI
4  Acasandrei G Liliana  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  VERDES  VS  Acasandrei A Alexandru-Ionut  SCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDANA  BOGDANA
5  Acatincai C Greta  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  TANACU  VS  Acatincai V Greta Elena  SCOALA CU CLASELE I-VIII TANACU  TANACU
6  Acatrinei V Florin  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  PAHNESTI  VS  Acatrinei F Stefan  SCOALA CU CLASELE I-VIII "N. GH. LUPU" ARSURA  ARSURA
7  Adafinei V Constantin-Catalin  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  RASNITA  VS  Adafinei C Paula  SCOALA DE ARTE SI MESERII LAZA  LAZA
8  Adafinei V Viorica  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  RASNITA  VS  Simo S Stefan-Andrei  SCOALA DE ARTE SI MESERII LAZA  LAZA
9  Adam J Claudiu Marinel  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  CODAESTI  VS  Adam C Marian Constantin  GRUPUL SCOLAR CODAESTI  CODAESTI
10  Adiaconitei G Luminita  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  TANACU  VS  Radescu M Ana Maria  SCOALA CU CLASELE I-VIII TANACU  TANACU
11  Adochitei G Marin  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  GARA BANCA  VS  Adochitei M Madalina-Mariana  SCOALA DE ARTE SI MESERII GARA BANCA  GARA BANCA
12  Agafitei N Liliana  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  LAZA  VS  Agafitei C Ioana-Georgiana  SCOALA DE ARTE SI MESERII LAZA  LAZA
13  Agarici I Camelia  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  MUNTENII DE JOS  VS  Agarici F Cristina Maria  SCOALA CU CLASELE I-VIII MUNTENII DE JOS  MUNTENII DE JOS
14  Ailioaei F Zina  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  SAUCA  VS  Ailioaei F Florina-Andreea  SCOALA DE ARTE SI MESERII LAZA  LAZA
15  Ailioaie M Elena  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  BIRLAD  VS  Ailioaie S Andrei-Marius  SCOALA DE ARTE SI MESERII VOINESTI  VOINESTI
16  Aionesei I Dumitru  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  TODIRESTI  VS  Aionesei D Elena Denisa  SCOALA DE ARTE SI MESERII TODIRESTI  TODIRESTI
17  Alaci I Toader  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  BEREZENI  VS  Alaci T Alexandru  SCOALA DE ARTE SI MESERII BEREZENI  BEREZENI
18  Albastrel I Mirela  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  GUGESTI  VS  Albastrel A Cosmin Sorin  SCOALA DE ARTE SI MESERII BOTESTI  BOTESTI
19  Albei A Mihaela  Nu a adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  VASLUI  VS  Albei I Mihaita-Alexandru  GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL "STEFAN PROCOPIU" VASLUI  VASLUI
20  Albu F Mihaela  A adus documentele cu privire la achizitia calculatorului  REBRICEA  VS  Albu V Dragot Andrei  SCOALA CU CLASELE I-VIII REBRICEA  REBRICEA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum