SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista solicitanților eligibili
Data ultimei actualizări: 02.05.2017 11:44
 
Lista solicitanților eligibili pentru LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE din MARAMUREȘ
 
 
Index Numele solicitantului Beneficiază de ajutor financiar? Localitatea de domiciliu Județul de proveniență Numele elevului minor reprezentat Unitatea școlară Localitatea
1  Axiuc S Ana  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Axiuc F Ana  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
2  Axuc G Ioana  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Axuc A Gheorghe  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
3  Benzar V Maria  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Benzar G Mariana  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
4  Bilan G Irina  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bilan V Vasile Daniel  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
5  Bilici I Maria  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bilici I Ionut  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
6  Bilici S Ioan  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bilici I Ivona  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
7  Bohar M Maria  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bohar G Giorgio  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
8  Chifa D Ioana  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Chifa I Ioana  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
9  Chifa I Ioan  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Chifa I Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
10  Chifa S Irina  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Chifa I Irina  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
11  Danci V Gavrila  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Danci G Gavrila  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
12  Danco S Gheorghe  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Danco G Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
13  Danco S Stefan  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Danco S Stefan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
14  Ghibus N Ana  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Ghibus V Ana  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
15  Ghibus V Ana  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Ghibus V Vasile  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
16  Iurcea V Maria  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Iurcea D Dumitrela  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
17  Longa I Ana  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Longa N Emanuela  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
18  Miculaiciuc G Gheorghe  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Miculaiciuc G Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
19  Miculaiciuc V Maria  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Curac I Ionela  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
20  Mudaci N Eudochia  DA  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Mudaci D Dumitru  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum