SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din MUNICIPIUL BUCUREȘTI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bîrlă M Marinela  BUCUREŞTI SECTORUL 4  B  Ciobanu C Bogdan Vasile  Școala Gimnazială nr. 189  BUCUREŞTI SECTORUL 4
2  Cemortan I Domnica  BUCUREŞTI SECTORUL 4  B  Cemortan Laura  Colegiul Naţional de Arte 'Dinu Lipatti'  BUCUREŞTI SECTORUL 4
3  Costin M Alexandru  BUCUREŞTI SECTORUL 3  B  Costin A Laura-Mihaela  Școala Gimnazială nr. 112  BUCUREŞTI SECTORUL 3
4  Crăiță V Alexandru-Stelian  SLOBOZIA  IL  -  UNIVERSITATEA POLITEHNICA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
5  Grecianu O Sevastiţa  BUCUREŞTI SECTORUL 6  B  Grecianu G Alexandru-Cristian  Școala Gimnazială 'Alexandru Ioan Cuza'  BUCUREŞTI SECTORUL 3
6  Lincan I Armando Eduard  BUCUREŞTI SECTORUL 6  B  -  UNIVERSITATEA BUCURESTI  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
7  Marcu M Violeta  VINTILEASCA  VN  -  UNIVERSITATEA POLITEHNICA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
8  Mihalcea A Elena Iuliana  BUCUREŞTI SECTORUL 3  B  Mihalcea R Roberto-Andrei  Colegiul Național 'Emil Racoviță'  BUCUREŞTI SECTORUL 2
9  Murgoci G Constantin Catalin  OLTENIŢA  CL  -  UNIVERSITATEA POLITEHNICA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
10  Niţă F Gabriela Rodica  ROSIORI DE VEDE  TR  -  UNIVERSITATEA POLITEHNICA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
11  Olteanu E Elisabeta Andreea  BUCUREŞTI SECTORUL 3  B  Mihuţ C Iustin-Adrian  Școala Gimnazială nr. 112  BUCUREŞTI SECTORUL 3
12  Osman D Andreea Dana  BUCUREŞTI SECTORUL 6  B  -  ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
13  Pinţur I Maria Karina  BUCUREŞTI SECTORUL 6  B  -  Colegiul Naţional 'Grigore Moisil'  BUCUREŞTI SECTORUL 6
14  Pleşcan N Claudia Ionela  FRĂTEŞTI  GR  -  UNIVERSITATEA POLITEHNICA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
15  Tănase N Ciobotar  MALU MARE  DJ  -  ACADEMIA DE POLITIE ALEXANDRU IOAN CUZA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
16  Unc D Roxana Larisa  ARAD  AR  -  ACADEMIA TEHNICA MILITARA  MUNICIPIUL BUCUREŞTI
17  Ungureanu N George Claudiu  BUCUREŞTI SECTORUL 2  B  Ungureanu G Vanesa-Andra-Denisa  Școala Gimnazială nr. 24  BUCUREŞTI SECTORUL 2
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum