SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din BACĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acatrinei G Simion  SECUIENI  BC  Acatrinei S Nicoleta-Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUIENI  SECUIENI
2  Acatrinei I Maria  SECUIENI  BC  Hurmuzache C Ioana-Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUIENI  SECUIENI
3  Adam C Irina  CUCUIEŢI  BC  Adam G Irinel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SOLONŢ  SOLONŢ
4  Ailincăi A Constantin  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Ailincăi C Fabrițio Rafael  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
5  Albert G Florin  PRAJOAIA  BC  Albert F Maria-Rahela  SCOALA PRIMARA PRAJOAIA  PRAJOAIA
6  Amăriuței A Petronela  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Amăriuței I Andreea Ionela  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
7  Amăriuței G Petru  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Amăriuței P Irina Elena  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
8  Andrei C Elena  SOHODOR  BC  Andrei M Mihai-Adi  SCOALA GIMNAZIALA SOHODOR  SOHODOR
9  Andrei V Ionuț  SOHODOR  BC  Andrei I Alexandru-Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA SOHODOR  SOHODOR
10  Andrei V Marcel-Marian  SOHODOR  BC  Andrei M Denis-Marian  SCOALA GIMNAZIALA SOHODOR  SOHODOR
11  Andrieș V Cristinel  STRĂMINOASA  BC  Andrieș C Vasile-Silviu  SCOALA GIMNAZIALA RUSENII RAZESI  RUSENII RĂZEŞI
12  Andronache S Maria  AGĂŞ  BC  Andronache G Dănuț-Mădălin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ AGĂŞ  AGĂŞ
13  Anton D Mihaela  ORĂŞA  BC  Anton G Mălina-Adelina  SCOALA PRIMARA ORASA  ORĂŞA
14  Apetrei M Costel  DĂRMĂNEŞTI  BC  Apetrei C Lăcrămioara-Mihaela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR 3 DĂRMĂNEŞTI  DĂRMĂNEŞTI
15  Ardeleanu C Valentina  ZEMEŞ  BC  Ardeleanu I Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN CEL MARE' ZEMEŞ  ZEMEŞ
16  Avasiloaie G Ramona  ALBELE  BC  Costişanu I Giulia Andreea  ŞCOALA PRIMARĂ ALBELE  ALBELE
17  Avram V Iuliana  TARNIŢA  BC  Dediu B Maria-Denisa  SCOALA PRIMARA TARNITA  TARNIŢA
18  Balan I Ion  SECUIENI  BC  Balan I Eduard-Ionel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUIENI  SECUIENI
19  Balint I Maria  CIUCANI  BC  Balint A Tiberiu-Cristinel  SCOALA PRIMARA CIUCANI  CIUCANI
20  Bamboi C Cătălin  CĂIUŢI  BC  Bamboi C Cătălin Ionuţ  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CĂIUŢI  CĂIUŢI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum