SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din BIHOR
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bakro Gizela  ŞILINDRU  BH  Bakro Eva  ŞCOALA PRIMARĂ NR.1 ŞILINDRU  ŞILINDRU
2  Bala V Csilla-Olga  DIOSIG  BH  Bala A Kriszta-Fani  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DIOSIG  DIOSIG
3  Balaj Agneta  VĂŞAD  BH  Rezmuves A Attila-Marius  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
4  Balaj Alexandru  VĂŞAD  BH  Bala A Paul-Bogdan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
5  Balaj C Coloman  VĂŞAD  BH  Balaj C Ana-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
6  Balaj E Florica  VĂŞAD  BH  Balaj Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
7  Balaj Rita  VĂŞAD  BH  Balaj Bianca-Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
8  Balaj Traian  VĂŞAD  BH  Oros Petre-Traian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
9  Balazs A Antal-Marius  VALEA LUI MIHAI  BH  Balazs A Evelyn-Iazmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ZELK ZOLTAN' VALEA LUI MIHAI  VALEA LUI MIHAI
10  Balog Emilia  ŞIMIAN  BH  Balog Norbert Patrick  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'KAZINCZY FERENC' ŞIMIAN  ŞIMIAN
11  Banciu I Ioana-Lăcrimioara  ŢEŢCHEA  BH  Banciu G Andrada-Ana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 ȚEȚCHEA  ŢEŢCHEA
12  Bogdan Ovidiu Ioan  IOANIŞ  BH  Bogdan O Natalia Tabita  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 IOANIȘ  IOANIŞ
13  Bojani Mariana-Cornelia  LUGAŞU DE SUS  BH  Edves Alin  ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 LUGAȘU DE SUS  LUGAŞU DE SUS
14  Brisc Florina-Lucia  LUGAŞU DE SUS  BH  Brisc Andrei-Narcis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
15  Buda Dănuţ  ŞUNCUIŞ  BH  Groza Cătălin Răzvan  ŞCOALA PRIMARĂ NR.3 SUNCUIŞ  ŞUNCUIŞ
16  Buga Ioana-Tabita  LUGAŞU DE JOS  BH  Tepele Sara-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
17  Cionca Z Simona-Agneta  ALEŞD  BH  Ventel Z Lorenzo-Marco  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ȘERBAN' ALEȘD  ALEŞD
18  Ciurar A Viorel  TALPOŞ  BH  Ciurar V Emanuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
19  Ciurar C Gina-Terca  SUBPIATRĂ  BH  Ciurar Rahela-Casandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 HOTAR  HOTAR
20  Codrean S Adrian Romeo  MEZIAD  BH  Codrean A Adrian David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRU MIHEȘ' MEZIAD  MEZIAD
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum