SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din BISTRIȚA-NĂSĂUD
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam S Sandu Marcel  DOMNEŞTI  BN  Adam S Angela Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂRIȘELU  MĂRIŞELU
2  Bakos D Ghizela  VIILE TECII  BN  Bakos D Daniel Cosmin  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
3  Boldi A Elisabeta  VIILE TECII  BN  Boldi E Maria Alexandra  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
4  Boldijar N Nicoleta-Lăcrămioara  CHIRALEŞ  BN  Boldijar M Rebeca-Irina  LICEUL TEHNOLOGIC LECHINȚA  LECHINŢA
5  Bombi M Mirela  TEACA  BN  Bombi D Victor  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
6  Bud V Vasile  LEŞU  BN  Bud V Adrian Ionuţ  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEȘU  LEŞU
7  Bârte I Maria  PARVA  BN  Bârte L Ionuţ-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE SCURTU' PARVA  PARVA
8  Castravet I Lenuta  LUNCA ILVEI  BN  Moldovan Maria-Luiza  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LUNCA ILVEI  LUNCA ILVEI
9  Celmare I Ioana  ILVA MICA  BN  Celmare A Ionuţ-Gheorghe  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 ILVA MICĂ  ILVA MICA
10  Chira G Mezina Cosmina  DOBRIC  BN  Chira T Daniela Cosmina  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION CĂIAN ROMÂNUL' CĂIANU MIC  CĂIANU MIC
11  Cicio G Loredana Maria  VIILE TECII  BN  Cicio L Andreea Loredana  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
12  Ciuntuc P Victoria Simona  MĂGURA ILVEI  BN  Ciuntuc D David Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DARIU POP' MĂGURA ILVEI  MĂGURA ILVEI
13  Ciurar E Emilia Crina  PINTICU  BN  Ciurar S Magdalena Carmen  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
14  Ciurar P Lenuţa Petruţa  VIILE TECII  BN  Ciurar L Rareş Dragoş  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
15  Ciurar S Voichiţa  VIILE TECII  BN  Lăcătuş A Alexandru Petru  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
16  Corci G Ana  LEŞU  BN  Corci A Alexandru Nicuşor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 LEȘU  LEŞU
17  Corpodean I Iosif  FLOREŞTI  BN  Corpodean I Izabela-Tamara  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NIMIGEA DE JOS  NIMIGEA DE JOS
18  Creţa V Maria  DOBRIC  BN  Creţa I Maria Tabita  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION CĂIAN ROMÂNUL' CĂIANU MIC  CĂIANU MIC
19  Csiki P Livia  ARCHIUD  BN  Csiki I Denis Paul  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ROMANU VIVU' TEACA  TEACA
20  Cuzdriorean M Ramona Felicia  SUSENII BÂRGĂULUI  BN  Cuzdriorean - Raul Ionuț  LICEUL 'RADU PETRESCU' PRUNDU BÎRGĂULUI  PRUNDU BÂRGĂULUI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum