SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din BRĂILA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Agrijan G Lidia Ana  SILISTRARU  BR  Agrijan L Daniel Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ TRAIAN  TRAIAN
2  Albu M Ionel-Corso  ULMU  BR  Albu I Maria-Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ULMU  ULMU
3  Alexandru X Andreea  IANCA  BR  Alexandru A Roberta Anamaria  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU' IANCA  IANCA
4  Andone S Mihaela  GĂVANI  BR  Andone I Georgiana-Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GEMENELE  GEMENELE
5  Andrei I Petruța Mihaela  JIRLĂU  BR  Andrei C Andreea Valentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ JIRLĂU  JIRLĂU
6  Anghel Ș Petrică  ZĂVOAIA  BR  Anghel P Diana-Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU VECHIU' ZĂVOAIA  ZĂVOAIA
7  Anghelache C Janeta  ŞUŢEŞTI  BR  Anghelache C Roberto Ioan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
8  Antohe X Angelica  IANCA  BR  Antohe A Adrian George  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ANGELESCU' IANCA  IANCA
9  Anton M Mariana  DROGU  BR  Anton V Violeta-Cătălina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DROGU  DROGU
10  Atodosiei C Costel  RÎMNICELU  BR  Atodosiei C Nicolae Narcis  ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÎMNICELU  RÎMNICELU
11  Avramescu I Cati  SPIRU HARET  BR  Tica M Delia Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
12  Baciu N Steluța  ŞUŢEŞTI  BR  Baciu F Becali Florin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
13  Baicu C Marioara  STĂNCUŢA  BR  Istratescu D Marian-Florinel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ STĂNCUŢA  STĂNCUŢA
14  Balauz S Anamaria  ŞUŢEŞTI  BR  Balauz A Camelia Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
15  Barangă P Iuliana-Valentina  DROGU  BR  Barangă Ş Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DROGU  DROGU
16  Basaiac A Radian  SCĂRLĂTEŞTI  BR  Basaiac R Alin-Nicusor  ŞCOALA PRIMARĂ SCĂRLĂTEŞTI  SCĂRLĂTEŞTI
17  Bogdan N Dragos  RÎMNICELU  BR  Bogdan D Cristina Adelina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ RÎMNICELU  RÎMNICELU
18  Boleac A Ana Maria  URLEASCA  BR  Scarlet R Cristiana Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ URLEASCA  URLEASCA
19  Borcan D Săndica  ZAMFIREŞTI  BR  Borcan N Madalina-Paula  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DROGU  DROGU
20  Bratosin I Valentina  ŞUŢEŞTI  BR  Bratosin A Alexandra Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum