SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din BUZĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam I Didi Elvis  VADU SOREŞTI  BZ  Adam D Elena Patricia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN POPESCU' SAT FUNDENI COMUNA ZĂRNEŞTI  ZĂRNEŞTI
2  Adamache V Marian  CĂLDĂRĂŞTI  BZ  Adamache M Cristian Madalin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CĂLDĂRĂŞTI ORAŞ POGOANELE  CĂLDĂRĂŞTI
3  Agapie Daniel  BOZIORU  BZ  Agapie D Andreea-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA BOZIORU  BOZIORU
4  Agapie G Elena Crina  CAŞOCA  BZ  Agapie I Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA SIRIU  GURA SIRIULUI
5  Albină C Dumitru-Dorel  BALTA TOCILA  BZ  Albină D Mihaela-Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT BALTA TOCILA COMUNA SCORŢOASA  BALTA TOCILA
6  Aldea D Bebe  PIATRA ALBĂ  BZ  Aldea B Laura Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE  ODĂILE
7  Aldea G Dumitru  LACU  BZ  Aldea D Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE  ODĂILE
8  Alexandru A Dănuţ  VINTILEANCA  BZ  Alexandru D Denisa Ana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SAT VINTILEANCA COMUNA SĂHĂTENI  VINTILEANCA
9  Alexandru A Iulian  HOMEŞTI  BZ  Alexandru I Selena  ȘCOALA PRIMARĂ SAT HOMEȘTI COMUNA GREBĂNU  HOMEŞTI
10  Alexandru R Liviu Aurel  VALEA RÂMNICULUI  BZ  Alexandru L Andrei Tudor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VALEA RÂMNICULUI  VALEA RÂMNICULUI
11  Alexandru S Garofita Georgiana  MĂRGINEANU  BZ  Alexandru T Toader Florin Laurentiu  ȘCOALA PRIMARĂ SAT MĂRGINEANU COMUNA MIHĂILEȘTI  MĂRGINEANU
12  Andrei G Florin  LACU  BZ  Andrei F Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE  ODĂILE
13  Andrei G Iulian  VALEA FÂNTÂNEI  BZ  Andrei I Ioana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE  ODĂILE
14  Andronescu C Viorica  BORDUŞANI  BZ  Andronescu G Alexandra Mădălina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE EFRIMESCU'COMUNA SĂGEATA  SĂGEATA
15  Anghel A Nicoleta  PADINA  BZ  Anghel N Ionut Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 COMUNA PADINA  PADINA
16  Anghel C Leonard Ionuț  VIPEREŞTI  BZ  Anghel L Darius-Octavian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VIPEREŞTI  VIPEREŞTI
17  Anghel Lenuta  ORAŞ POGOANELE  BZ  Babus S Andreas Tudorel  LICEUL TEHNOLOGIC 'I. A. RĂDULESCU POGONEANU' ORAŞ POGOANELE  POGOANELE
18  Anton S Cristina-Elena  COLŢI  BZ  Anton S Cosmin-Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COLȚI  COLŢI
19  Apostol S Marian Gabriel  NĂENI  BZ  Apostol M Elena Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA NĂENI  NĂENI
20  Apostol T Mihaela  PIETROASELE  BZ  Apostol M Mario-Razvan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA PIETROASELE  PIETROASELE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum