SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din CLUJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alb M Marcel-Liviu  POIENI  CJ  Alb M Adi Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ POIENI, COM. POIENI  POIENI
2  Berki V Cristina  MERA  CJ  Berki Jozsef  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TAMAS GYULA' MERA, COM. BACIU  MERA
3  Bob A Anca Camelia  BUZA  CJ  Lacatus A Ancuta Elisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUZA, COM. BUZA  BUZA
4  Bob M Mia Stoianca  BUZA  CJ  Bob S Alessio Maurelio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUZA, COM. BUZA  BUZA
5  Bordea I Ancuta  TURDA  CJ  Covaci A Adam Alin  ȘCOALA PROFESIONALĂ POIANA TURDA  TURDA
6  Bordea I Larisia  TURDA  CJ  Bordea L Dorin Romeo  ȘCOALA PROFESIONALĂ POIANA TURDA  TURDA
7  Bordea N Ana  MUNICIPIUL TURDA  CJ  Bordea A Denisa  LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL 'SAMUS' CLUJ - NAPOCA  CLUJ-NAPOCA
8  Calugar I Razvan-Iosif  CÂMPIA TURZII  CJ  -  UNIVERSITATEA TEHNICA  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
9  Canka J Dorina Rozalia  MERA  CJ  Stoica A Deborah Delinke  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TAMAS GYULA' MERA, COM. BACIU  MERA
10  Costea V Mirela Lucretia  MUNICIPIUL TURDA  CJ  Costea M Damian Lucian  LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL 'SAMUS' CLUJ - NAPOCA  CLUJ-NAPOCA
11  Danciu Gavrea R Iulia-Alexandra  ŞOMCUTU MIC  CJ  -  UNIVERSITATEA TEHNICA  MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA
12  Danciu I Cornelia Loredana  TURDA  CJ  Danciu C Rafael Marius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AVRAM IANCU' TURDA  TURDA
13  Ferenczi M Crenguța  FRATA  CJ  Ferenczi G Codruț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRATA, COM. FRATA  FRATA
14  Gal-Ferko F Ildiko  MACĂU  CJ  Gal Ferko I Ildiko-Rebeka  ȘCOALA GIMNAZIALĂ AGHIREȘU - FABRICI, COM. AGHIREȘU  AGHIREŞU-FABRICI
15  Gașpar A Emo  CĂMĂRAŞU  CJ  Gaspar E Rareș-Iușan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
16  Gheți L Ludovic Trandafir  SOPORU DE CÂMPIE  CJ  Gheți L Darius Ludovic  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRATA, COM. FRATA  FRATA
17  Ivasca I Ramona  TURDA  CJ  Mocean C Claudia Ramona  ȘCOALA PROFESIONALĂ POIANA TURDA  TURDA
18  Juchi G Viorica  CĂMĂRAŞU  CJ  Juchi L Lucian-Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂMĂRAȘU, COM. CĂMĂRAȘU  CĂMĂRAŞU
19  Konti A Andrei  MERA  CJ  Kovacs A Noemi Iza  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TAMAS GYULA' MERA, COM. BACIU  MERA
20  Lakatoș B Claudia Margareta  FRATA  CJ  Lakatoș D Alexandra Claudia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FRATA, COM. FRATA  FRATA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum