SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din CONSTANȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ali X Ghiulten  DOBROMIR  CT  Ali T Esenghiul  LICEUL TEHNOLOGIC ’RADU PRIŞCU’ DOBROMIR  DOBROMIR
2  Alis X Rufan  VĂLENI  CT  Alis X Erkal  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI  VĂLENI
3  Amet X Ismighiul  DOBROMIR  CT  Iusein E Emirgean  LICEUL TEHNOLOGIC ’RADU PRIŞCU’ DOBROMIR  DOBROMIR
4  Ana M Iuliana  VIILE  CT  Bacalu I Andreea-Anamaria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 VIILE  VIILE
5  Andrei N Valentin  COSLUGEA  CT  Andrei V Cristina Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 COSLUGEA  COSLUGEA
6  Apetroaie Mihaela  GENERAL SCĂRIŞOREANU  CT  Apetroaie D Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 GENERAL SCĂRIŞOREANU  GENERAL SCĂRIŞOREANU
7  Arbanas T Georgiana  CETATEA  CT  Arbanas I Nicolae Stefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI  VĂLENI
8  Asan M Chemal  HÂRŞOVA  CT  Asan C Şaban-Armando  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 HÂRŞOVA  HÂRŞOVA
9  Asan N Redin  VĂLENI  CT  Asan R Aylin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂLENI  VĂLENI
10  Atanasiu Gheorghe  PANTELIMON DE JOS  CT  Atanasiu G Ioana Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
11  Barbu A Daniela  ALMĂLĂU  CT  Barbu M Cornel-Nicușor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 ALMALĂU  ALMĂLĂU
12  Boboc I Petruța  OSTROV  CT  Boboc F Patricia-Andreea  LICEUL ’REGELE CAROL I’ OSTROV  OSTROV
13  Bora D Petronica  COTU VĂII  CT  Bora G Maria Georgiana Crina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’ION CREANGĂ’ ALBEŞTI  ALBEŞTI
14  Boţoroga I Alexandra-Daniela  FĂCLIA  CT  Boţoroga V Adelina-Mariana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SALIGNY  SALIGNY
15  Bucur Lucian-Constantin  ISTRIA  CT  Bucur L Marius-Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ISTRIA  ISTRIA
16  Buliga Marinela  ISTRIA  CT  Buliga V Gheorghe-Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 ISTRIA  ISTRIA
17  Cabason N Teodor  BĂNEASA  CT  Cabason T Aida-Bianca  LICEUL TEORETIC BĂNEASA  BĂNEASA
18  Ciocan N Vasilica Daniela  FĂCLIA  CT  Ciocan V Ştefan-Ionuţ  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 SALIGNY  SALIGNY
19  Ciorabai V Mihaela  BĂRĂGANU  CT  Ciorabai B Bilgin Aziz  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’EMIL GÂRLEANU’ BĂRĂGANU  BĂRĂGANU
20  Cioroianu Ionela  PANTELIMON DE JOS  CT  Tipilescu M Ioana Gabriela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum