SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din COVASNA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Antal M Cristina  GHELINŢA  CV  Antal I Norbert  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
2  Arnăut I Monica-Virginia  LĂDĂUŢI  CV  Arnăut I Ionuț-Darius  Școala Gimnazială Barcani  BARCANI
3  Bali I Csilla  GHELINŢA  CV  Bali G Gáspár-Gábor  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
4  Balogh F Márta-Boglárka  CERNAT  CV  Balogh J Hunor  Școala Gimnazială 'Végh Antal' Cernat  CERNAT
5  Baniță A Maria-Magdalena  LĂDĂUŢI  CV  Baniță P Diana  Școala Gimnazială Barcani  BARCANI
6  Bara-Kádár Ş Mária  GHELINŢA  CV  Bara-Kádár M Zsolt  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
7  Barabás L Hajnal-Ibolya  BĂŢANII MARI  CV  Szabó A Réka  Școala Gimnazială 'Konsza Samu' Bățanii Mari  BĂŢANII MARI
8  Barabás S Tünde-Erzsébet  DOBOLII DE JOS  CV  Barabás C Gébor-Csaba  Școala Gimnazială 'László Lukács' Ilieni  ILIENI
9  Bocirnea V Elena  BARCANI  CV  Bocirnea P Andra  Școala Gimnazială Barcani  BARCANI
10  Bodi A Izabella  BOROŞNEU MARE  CV  Bodi G Rahel Miranda  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
11  Bodi D Reka  DALNIC  CV  Rostas B Oresztes-Patrik  Școala Gimnazială 'Darkó Jenő' Dalnic  DALNIC
12  Bodi J Hajnal  PĂDURENI  CV  Biro I Renata Amanda  Școala Gimnazială 'Orbán Balázs' Moacșa  MOACŞA
13  Bodi K Ibolya  SFÂNTU GHEORGHE  CV  Dima A Hunor-Nimród  Școala Gimnazială 'Néri Szent Fülöp' Sfântu Gheorghe  SFÂNTU GHEORGHE
14  Bodi L Adel  DALNIC  CV  Bodi N Geada-Aletta  Școala Gimnazială 'Darkó Jenő' Dalnic  DALNIC
15  Bodi L Szende  BOROŞNEU MARE  CV  Bodi A Edvard Attila  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
16  Bodi M Enikő  BOROŞNEU MARE  CV  Bodi P Melissa  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
17  Bodi P Claudia  BOROŞNEU MARE  CV  Bodi P Melissa Dalia  Școala Gimnazială 'Bartha Károly' Boroșneu Mare  BOROŞNEU MARE
18  Bokor L Izabella  GHELINŢA  CV  Bokor Z Zoltán-Richárd  Școala Gimnazială 'Jancsó Benedek' Ghelința  GHELINŢA
19  Boroș G Ioan  IARĂŞ  CV  Boroș I Denis  Școala Gimnazială Hăghig  HĂGHIG
20  Brumar G Elena  ÎNTORSURA BUZĂULUI  CV  Brumar C Elena Evelina  Școala Gimnazială 'Mihail Sadoveanu' Întorsura Buzăului  ÎNTORSURA BUZĂULUI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum