SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din DÂMBOVIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albei C Simona Gabriela  MERII  DB  Albei I David Florian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MOGOȘANI  MOGOŞANI
2  Aldea V Elena Georgiana  GLOD  DB  Stoian C Constantin Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
3  Alexandru I Irina  UNGURENI  DB  Alexandru V Gabriela-Valentina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORBII MARI  CORBII MARI
4  Andrei A Andreea Valentina  UNGURENI  DB  Andrei G Patricia Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂNCACIOV DRAGOMIREȘTI  RÂNCĂCIOV
5  Andrei G Camelia  TÂRGOVIŞTE  DB  Călin P Silvia Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SMARANDA GHEORGHIU' TÂRGOVIȘTE  TÂRGOVIŞTE
6  Andrei I Marina Florina  RÂNCĂCIOV  DB  Andrei C Darius Georgian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ RÂNCACIOV DRAGOMIREȘTI  RÂNCĂCIOV
7  Andreoiu N Elena Denisa  LUNCA  DB  Ciaușu I Denis Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CIORĂNESCU' MOROENI  MOROENI
8  Anghel I Gheorghe  MĂNEŞTI  DB  Anghel G Gabriel Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂNEȘTI  MĂNEŞTI
9  Anghel N Izabela  FÂNTÂNELE  DB  Anghel M Denisa Albina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂNTÂNELE COJASCA  FÂNTÂNELE
10  Avram P Florin  CIOCĂNARI  DB  Avram F Lucian Gabriel Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NICULEȘTI  NICULEŞTI
11  Badea D Claudia  IAZU  DB  Velcu S Ionela Larisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COJASCA  COJASCA
12  Badea D Gina  PERŞINARI  DB  Stancu F Carlos-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PERȘINARI  PERŞINARI
13  Baldeș T Violeta  GEMENEA BRĂTULEŞTI  DB  Baldeș G Ștefania  LICEUL TEHNOLOGIC VOINEȘTI  VOINEŞTI
14  Baldeș V Mariana  GEMENEA BRĂTULEŞTI  DB  Baldeș P Petruț  LICEUL TEHNOLOGIC VOINEȘTI  VOINEŞTI
15  Bazaban M Nicoleta  PETREŞTI  DB  Bazaban N Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PETREȘTI  PETREŞTI
16  Bloj M Victor  ŞOTÂNGA  DB  Bloj V Daria Cătălina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. ILIE POPESCU' ȘOTÂNGA  ŞOTÂNGA
17  Bobe V Alina Maria  DRĂGĂEŞTI PĂMÂNTENI  DB  Bobe I Florina Beatrice  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂNEȘTI  MĂNEŞTI
18  Bobeică P Mihaela Vasilica  ŞOTÂNGA  DB  Bobeică C Cristina Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. ILIE POPESCU' ȘOTÂNGA  ŞOTÂNGA
19  Bondilă D Emilia  DRĂGĂEŞTI PĂMÂNTENI  DB  Bondilă Nicoleta Lucreția  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MĂNEȘTI  MĂNEŞTI
20  Bostan N Vitalian  ŞOTÂNGA  DB  Bostan V Marius Viorel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. ILIE POPESCU' ȘOTÂNGA  ŞOTÂNGA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum