SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din GORJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Albei Alina Maria  NEGOIEŞTI  GJ  Albei Cătălin Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA PRIGORIA  PRIGORIA
2  Andrei G Lenuța  BENGEŞTI-CIOCADIA  GJ  Ivănuș Nicolae Adrian  SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI, BENGESTI-CIOCADIA  BĂLCEŞTI
3  Aniniș I Vasile  ROŞIA DE AMARADIA  GJ  Aniniș I Maria Andreea  LICEUL TEHNOLOGIC ROSIA DE AMARADIA  ROŞIA DE AMARADIA
4  Ardeleanca Gabriela  TÂRGU JIU  GJ  Ardeleanga Ionuț Adrian  SCOALA GIMNAZIALA 'VOIEVOD LITOVOI' TIRGU-JIU  TÂRGU JIU
5  Birou D Georgeta  VĂGIULEŞTI  GJ  Birou Marinela Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VAGIULESTI  VĂGIULEŞTI
6  Bleaje Cosmin  PLOPŞORU  GJ  Bleaje Andreea Adriana  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE TOMOVICI- PLOPSOR' PLOPSORU  PLOPŞORU
7  Bodoiu Florin  BUCŞANA  GJ  Bodoiu Ilie Mădălin  SCOALA GIMNAZIALA PRIGORIA  PRIGORIA
8  Bondoc Nicolae Alin  PRIGORIA  GJ  Bondoc Kevin Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA PRIGORIA  PRIGORIA
9  Braitor G Ecaterina  MIEREA  GJ  Braitor Maria Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA CRUSET  CRUŞET
10  Burcheci I Constantin  BIBULEŞTI  GJ  Burcheci Dumitru Mădălin  SCOALA GIMNAZIALA 'CORNELIUS RADU' DANCIULESTI  DĂNCIULEŞTI
11  Burugă Gheorghe  ALIMPEŞTI  GJ  Burugă Gheorghe  SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI  ALIMPEŞTI
12  Bîrcu Livia Elena  FLOREŞTI  MH  Bîrcu Andrei Cătălin  SCOALA GIMNAZIALA 'MAZILU VIPIE GHEORGHE' VALEA MANASTIRII, CATUNE  VALEA MÂNĂSTIRII
13  Bălan V Ion  ALIMPEŞTI  GJ  Bălan Roxana Elena  SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI  ALIMPEŞTI
14  Băluțoiu Valentin  MUNICIPIUL TÂRGU JIU  GJ  Băluțoiu Raul Andrei  CENTRUL ŞCOLAR PENTRU EDUCAŢIE INCLUZIVĂ TÂRGU JIU  TÂRGU JIU
15  Bălășoiu I Raluca Zotica  JUPÂNEŞTI  GJ  Bălășoiu Ana Maria Cătălina  SCOALA GIMNAZIALA JUPINESTI  JUPÂNEŞTI
16  Cambrea M Cristina Elena  ALIMPEŞTI  GJ  Cambrea Emilia Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI  ALIMPEŞTI
17  Caragel I Daniel Alin  BENGEŞTI-CIOCADIA  GJ  Caragel D Tania Miruna Daniela  SCOALA GIMNAZIALA BALCESTI, BENGESTI-CIOCADIA  BĂLCEŞTI
18  Cenușoiu V Gabriela  ALIMPEŞTI  GJ  Cenușoiu Anamaria Mariana  SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI  ALIMPEŞTI
19  Chitigiu Iulian  SAMARINEŞTI  GJ  Chitigiu Elena Roxana  SCOALA GIMNAZIALA SAMARINESTI  SAMARINEŞTI
20  Cioclov Dumitru  ALIMPEŞTI  GJ  Cioclov Adrian Mădălin  SCOALA GIMNAZIALA ALIMPESTI  ALIMPEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum