SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din HARGHITA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ambrus I István  CIUMANI  HR  Ambrus I István-Oszkár  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'KÖLLŐ MIKLÓS' CIUMANI  CIUMANI
2  Asztalos D Sándor  CUŞMED  HR  Asztalos S Csilla-Beáta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
3  Balázs L Lucsia  COZMENI  HR  Daczó G Bernadett  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DR.BOGA ALAJOS' COZMENI  COZMENI
4  Barabas A Lajos  ELISENI  HR  Barabas L Szamanta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
5  Barabaş V Narcisa  VIDACUT  HR  Barabaş A Robert-Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
6  Barabás G Erika  VIDACUT  HR  Fodor E Erika-Andrea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
7  Barcsa L Olga  SÂNTIMBRU  HR  Barcsa O Nikoletta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARANY JÁNOS' SÂNTIMBRU  SÂNTIMBRU
8  Baricz I Mária  RACU  HR  Baricz A Anita  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CSEREI MIHÁLY' RACU  RACU
9  Baricz I Szilvia  RACU  HR  Baricz C Hunor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CSEREI MIHÁLY' RACU  RACU
10  Biro L Enikő  TOMEŞTI  HR  Biro Z Dóra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BÁLINT VILMOS' TOMEŞTI  TOMEŞTI
11  Bodi A Hajnal-Vandana  MUGENI  HR  Lazăr József  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MUGENI  MUGENI
12  Bodo D Éva  TOMEŞTI  HR  Bodo L Csaba-Márton  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BÁLINT VILMOS' TOMEŞTI  TOMEŞTI
13  Braic M Lenuța Dana  MUNICIPIUL TOPLIŢA  HR  Stoian V Dumitrița Loredana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANDREI ȘAGUNA' TOPLIŢA  TOPLIŢA
14  Budi S Dezső  CETĂŢUIA  HR  Budi D Ervin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ENDES JÓZSEF' SÎNSIMION  SÂNSIMION
15  Burcea G Gavril  CRIŞENI  HR  Burcea G Hermina-Eliza  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'JÓSIKA MIKLÓS' ATID  ATID
16  Bálint K Mónika  SÂNTIMBRU  HR  Bálint A Áron  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ARANY JÁNOS' SÂNTIMBRU  SÂNTIMBRU
17  Bánfi A Pál  CETĂŢUIA  HR  Bánfi P Adél  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ENDES JÓZSEF' SÎNSIMION  SÂNSIMION
18  Băloi-Ciubucă D Constantin  SUBCETATE  HR  Băloi C Anca-Daniela-Georgeta  LICEUL 'MIRON CRISTEA' SUBCETATE  SUBCETATE
19  Cojocariu I Maria  BRADU  NT  Cojocariu E Andrei-Ștefan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TULGHEŞ  TULGHEŞ
20  Corea I Doina  SĂCEL  HR  Kore I Maria-Alina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum