SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din IALOMIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andreescu Daniela Ionela  FETEŞTI  IL  Andreescu V Claudia Ştefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'AUREL VLAICU' FETEŞTI  FETEŞTI
2  Baciu D Valentina Georgiana  SUDIŢI  IL  -  LICEUL TEHNOLOGIC ŢĂNDĂREI  ŢĂNDĂREI
3  Baltă O Mădălina Ionela  BUEŞTI  IL  Teodorescu I Cristian Florian  ŞCOALA PRIMARĂ BUEŞTI  BUEŞTI
4  Botea Gabriela  MUNTENI-BUZĂU  IL  Catană V Simona Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ARHANGHELII MIHAIL ŞI GAVRIIL' MUNTENI-BUZĂU  MUNTENI-BUZĂU
5  Bucur I Marioara  FETEŞTI  IL  Bucur M Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 FETEŞTI-ŞC.GIM.'RADU VODĂ' FETEŞTI  FETEŞTI
6  Buga Liliana Simona  MUNTENI-BUZĂU  IL  Ioşca I Valentin Ştefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ARHANGHELII MIHAIL ŞI GAVRIIL' MUNTENI-BUZĂU  MUNTENI-BUZĂU
7  Buterez I Valeria  SCÂNTEIA  IL  Chiroiu N Dobrica Marian  ŞCOALA PROFESIONALĂ SCÂNTEIA  SCÂNTEIA
8  Ciuburuc D Georgiana Andreea  BORDUŞANI  IL  Obaciu I Ștefan  ŞCOALA PROFESIONALĂ BORDUŞANI  BORDUŞANI
9  Ciuşcoiu D Iulica  GHEORGHE DOJA  IL  Miu G George Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ GHEORGHE DOJA  GHEORGHE DOJA
10  Cojanu C Daniela  MIHAIL KOGĂLNICEANU  IL  Cojanu I Vasilica Daniel  ŞCOALA PROFESIONALĂ MIHAIL KOGĂLNICEANU  MIHAIL KOGĂLNICEANU
11  Constantin R Argentina-Mariana  ORAŞ ŢĂNDĂREI  IL  Constantin S Cornelia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'SPIRU HARET' ŢĂNDĂREI  ŢĂNDĂREI
12  Constantin V Neguțu  OGRADA  IL  Constantin N Iulian Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'IONEL PERLEA' OGRADA  OGRADA
13  Dimache M Reli Ioana  SCÂNTEIA  IL  Dimache G Maria Bianca  ŞCOALA PROFESIONALĂ SCÂNTEIA  SCÂNTEIA
14  Dragomir I Cătălina  CEGANI  IL  Dragomir R Liliana Florica  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CEGANI-ŞC.PROF.BORDUŞANI  CEGANI
15  Dragomir I Mioara  CEGANI  IL  Dragomir M Andrei Florian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CEGANI-ŞC.PROF.BORDUŞANI  CEGANI
16  Dumitru Angelica  FETEŞTI  IL  Toroican G Vasile  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' FETEŞTI  FETEŞTI
17  Dumitru Mirela  FETEŞTI  IL  Dumitru D David  LICEUL TEHNOLOGIC 'ANGHEL SALIGNY' FETEŞTI  FETEŞTI
18  Dumitru R Gabriela  BORDUŞANI  IL  Dumitru F Andrei Bogdan  ŞCOALA PROFESIONALĂ BORDUŞANI  BORDUŞANI
19  Florea D Nicolae  MILOŞEŞTI  IL  Florea N Nicolae Georgian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MILOŞEŞTI  MILOŞEŞTI
20  Fusea M Dumitru  LUCIU  IL  Fusea D Mihai Mihăiţă  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN GURGU' NR.2 LUCIU-ŞC.GIM.NR.1 GURA IALOMIŢEI  LUCIU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum