SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din IAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acasandrei C Olivia-Mihaela  SCOBINŢI  IS  Acasandrei G Gbriel-Darius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE IORGA', BUHALNIȚA  BUHALNIŢA
2  Acasandrei G Mariana Irina  IAŞI  IS  Acasandrei Ionuţ  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU', IAŞI  IAŞI
3  Acatrinei D Silvia  MIROSLAVA  IS  Acatrinei Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'COLONEL CONSTANTIN LANGA', MIROSLAVA  MIROSLAVA
4  Acatrinei G Geanina  SLOBOZIA  IS  Acatrinei C Sunita Lidia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SLOBOZIA  SLOBOZIA
5  Adăscăliţei I Mihai  COASTA MĂGURII  IS  Adăscăliţei M Ioana Ştefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, BALȘ  BALŞ
6  Aftanache M Dafina-Irina  PÂRCOVACI  IS  Aftanache I Gabriel-Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, PÎRCOVACI  PÂRCOVACI
7  Agache V Vică Petruţă  COSTULENI  IS  Agache V Raul Petru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COSTULENI  COSTULENI
8  Aghiorghioaei G Leontina  OŢELENI  IS  Aghiorghioaei F Cătălin-Dumitru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, OŢELENI  OŢELENI
9  Agripa G Vasilica  CEPLENIŢA  IS  Agripa I Daniel-Iustinian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE IORGA', BUHALNIȚA  BUHALNIŢA
10  Ailenii G Răzvan  MIRONEASA  IS  Ailenii R Răzvan-Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, MIRONEASA  MIRONEASA
11  Albu C Andreea Diana  IAZU VECHI  IS  Albu C Constantin Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CHIŞCĂRENI  CHIŞCĂRENI
12  Alexandru F Ionela  DELENI  IS  Matache A Georgiana-Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
13  Amarande V Ionela Liliana  PLUGARI  IS  Amarande C Ana-Maria  ȘCOALA PROFESIONALĂ, PLUGARI  PLUGARI
14  Amarandei Aurica  CĂUEŞTI  IS  Amarandei Marinela Andreea  LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAE BĂLĂUŢĂ', ŞCHEIA  ŞCHEIA
15  Amargheoalei A Mihaela  DELENI  IS  Amargheoalei F Constantin-Eduard  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DELENI  DELENI
16  Amărioarei V Ionela  SLOBOZIA  IS  Amărioarei D Sara Marta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SLOBOZIA  SLOBOZIA
17  Andrieş F Claudia  GROPNIŢA  IS  Andrieş I Marina-Denisa  ȘCOALA PROFESIONALĂ, GROPNIŢA  GROPNIŢA
18  Andrușcă J Jănică-Cotiso  DOLHEŞTI  IS  Andrușcă J Laura-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DOLHEȘTI  DOLHEŞTI
19  Anghel I Claudia  SINEŞTI  IS  Bodor K Bence  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VENIAMIN COSTACHI', SINEŞTI  SINEŞTI
20  Anghel I Elena  ZMEU  IS  Bocîncă M Mihai-Cosmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CRUCEA  CRUCEA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum