SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din MEHEDINȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei Marcela  SMADOVIŢA  MH  Andrei V Valentin Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂCLEȘ  BÂCLEŞ
2  Andronie I Loredana-Margareta  PĂDINA MARE  MH  Iacob M Maria-Roberta  ȘCOALA PROFESIONALĂ CORLĂȚEL  CORLĂŢEL
3  Anghel M Veronica  VALEA ANILOR  MH  Anghel M Ionuț-Alexandru  ȘCOALA PROFESIONALĂ CORLĂȚEL  CORLĂŢEL
4  Anghel P Leli  EŞELNIŢA  MH  Anghel A Antonia-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ EȘELNIȚA  EŞELNIŢA
5  Antal I Cosmina Daniela  BISTRIŢA  MH  Antal I Vasile Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BISTRIȚA  BISTRIŢA
6  Baloi Alexandra-Andrada  VLĂDAIA  MH  Alba D Andrei-Stefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'PREDA BUZESCU' VLĂDAIA  VLĂDAIA
7  Biclesanu Dumitru  VLĂDAIA  MH  Biclesanu D Valentin-Alin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'PREDA BUZESCU' VLĂDAIA  VLĂDAIA
8  Bimbai V Verdeana  STREHAIA  MH  Radu S Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI VITEAZU' STREHAIA  STREHAIA
9  Birau A Constantin  CUJMIR  MH  Al-Flori C Ionut Armando  LICEUL TEORETIC CUJMIR  CUJMIR
10  Bobei Luca D Ionelia  VRATA  MH  Bobei Luca D Constantin Razvan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ VRATA  VRATA
11  Bobeiche I Dumitru  BISTREŢU  MH  Bobeiche D Gabriela Narcisa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL  DEVESEL
12  Bratu M Eugen  PÂRLAGELE  MH  Bratu E Loredana Madalina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BÂLVĂNEȘTI  BÂLVĂNEŞTI
13  Buligă I Goguța  DEVESEL  MH  Buligă R Denisa Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DEVESEL  DEVESEL
14  Burlacu G Viorica Ilinca  IABLANIŢA  MH  Paralescu I Magdalena-Elena-Amalia  ȘCOALA PRIMARĂ PĂDINA MARE  PĂDINA MARE
15  Buse N Florica-Lucica  DROBETA-TURNU SEVERIN  MH  Mateescu E Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.6 DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
16  Buzan I Ramona  DROBETA-TURNU SEVERIN  MH  Buzan A Andreea-Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 DROBETA TURNU SEVERIN  DROBETA-TURNU SEVERIN
17  Bădescu-Baciu P Ion-Sorin  VIAŞU  MH  Bădescu-Baciu I George-Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN TRUŞCĂ' PĂTULELE  PĂTULELE
18  Calagiu G Gheorghița  VOLOICEL  MH  Calagiu C Ion-Amelin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAI VITEAZU' STREHAIA  STREHAIA
19  Calvin P Loredana  AURORA  MH  Sontea E Alexandru Petrisor Marian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ AURORA  AURORA
20  Casapu C Gheorghe Mugurel  HINOVA  MH  Casapu G Alexandra Mirela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ HINOVA  HINOVA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum