SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din MARAMUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ardelean I Ion  STRÂMTURA  MM  Ardelean I Alina Denisa  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STRAMTURA  STRÂMTURA
2  Ardelean V Maria  SLĂTIOARA  MM  Ardelean I Dragos Vasile  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STRAMTURA  STRÂMTURA
3  Axuk P Petru  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Axuk P Irina-Ionela  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
4  Bejera V Maria  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Gyarfas M Viorica Maria  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
5  Benke Robert  VIŞEU DE JOS  MM  Benke R Eduardo-Robert  SCOALA GIMNAZIALA VISEU DE JOS  VIŞEU DE JOS
6  Benta N Nicolae  ONCEŞTI  MM  Benţa N Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA ONCESTI  ONCEŞTI
7  Berci P Maria  CĂLINEŞTI  MM  Berci G Andreea  SCOALA GIMNAZIALA CALINESTI  CĂLINEŞTI
8  Bilici I Eudochia  REPEDEA  MM  Cinar G Gheorghe-Adrian  LICEUL TEHNOLOGIC REPEDEA  REPEDEA
9  Bilici M Ileana  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bilici M Mihai  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
10  Bilţ G Gabriela Florica  CHIUZBAIA  MM  Bilţ V Alexandru Florin  SCOALA GIMNAZIALA BAIA SPRIE  BAIA SPRIE
11  Birse M Marinela Vandana  REMETEA CHIOARULUI  MM  Birse - Olimpia Marinela  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
12  Birtoc V Petru  SÂRBI  MM  Birtoc P Ileana-Bianca  SCOALA GIMNAZIALA BUDESTI  BUDEŞTI
13  Bizo A Claudia Victoria  SUCIU DE SUS  MM  Bizo P Brendon Pedro  SCOALA GIMNAZIALA FLOREA MURESANU SUCIU DE SUS  SUCIU DE SUS
14  Bodnar Ana-Rodica  RUSCOVA  MM  Mihalyi Darius-Robert  LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA  RUSCOVA
15  Boldis Alexandru  FINTEUŞU MIC  MM  Boldis A Persida  SCOALA GIMNAZIALA FINTEUSU MIC  FINTEUŞU MIC
16  Boldizsar N Maria  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Boldizsar S Stefan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
17  Botiz Ana-Mari  RUSCOVA  MM  Botiz Raul  LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA  RUSCOVA
18  Botiz Petru  RUSCOVA  MM  Botiz Marian  LICEUL TEHNOLOGIC RUSCOVA  RUSCOVA
19  Bozga N Anamaria  SUCIU DE SUS  MM  Bozga L Laura Antonia  SCOALA GIMNAZIALA FLOREA MURESANU SUCIU DE SUS  SUCIU DE SUS
20  Bucurici V Ioan  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Bucurici I Stefan  LICEUL TEHNOLOGIC POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum