SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din NEAMȚ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Acasandre M Elena Simona  AGAPIA  NT  Lako I Iosif-Antonio  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE GRIGORESCU', COMUNA AGAPIA  AGAPIA
2  Acatincăi G Mariana  TÂRGU NEAMŢ  NT  Acatincăi C Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ION CREANGĂ', ORAȘ TÂRGU NEAMȚ  TÂRGU NEAMŢ
3  Afloarei G Andreea  UNGHENI  NT  Afloarei C Dragoş-Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIHAIL KOGALNICEANU', COMUNA RĂUCEȘTI  RĂUCEŞTI
4  Agachi V Ermina  ICUŞEŞTI  NT  Matieș V Simona-Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ICUŞEŞTI  ICUŞEŞTI
5  Agapie G Mihaela-Eugenia  PIPIRIG  NT  Agapie G Lucian-Gabriel  LICEUL TEHNOLOGIC 'ION CREANGĂ', COMUNA PIPIRIG  PIPIRIG
6  Agrosoaei D Marius-Cristian  BOIŞTEA  NT  Agrosoaei M Alexandra-Mihaela  ȘCOALA PRIMARĂ 'DOMNUL TRANDAFIR', SAT BOIŞTEA, COMUNA PETRICANI  BOIŞTEA
7  Almaşanu M Maria-Antoneta  CÂNDEŞTI  NT  Pistol F Crina-Maria-Daniela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA CÂNDEȘTI  CÂNDESTI
8  Amariei A Cristina  OGLINZI  NT  Lupu V Cristi  LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI  OGLINZI
9  Amariei I Stelică  OGLINZI  NT  Amariei S Stelian  LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI  OGLINZI
10  Anton E Liliana  OGLINZI  NT  Anton G Gheorghe-Alexandru  LICEUL TEHNOLOGIC OGLINZI, COMUNA RĂUCEȘTI  OGLINZI
11  Antăl I Lucica  BĂLUŞEŞTI  NT  Antal V Radu-Ioan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI  BĂLUŞEŞTI
12  Ardeleanu G Gabriela  FRUNZENI  NT  Ardeleanu T Denisa-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COSTIȘA  COSTIŞA
13  Ardeleanu I Lăcrămioara  BUNGHI  NT  Ungureanu I Elena-Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA POIENARI  POIENARI
14  Armanu I Loredana  GRUMĂZEŞTI  NT  Armanu V Ioan-Sabin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA GRUMĂZEȘTI  GRUMĂZEŞTI
15  Asmarandei M Rodica  ŢIBUCANI  NT  Asmarandei C Ioan-Darius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3, COMUNA ŢIBUCANI  ŢIBUCANI
16  Axinia V Ana  GHINDĂOANI  NT  Axinia A Georgiana Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'VASILE CONTA', COMUNA GHINDĂOANI  GHINDĂOANI
17  Axinte Elena Irina  RUSENI  NT  Axinte A Alin Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN GRIGORE TEODORESCU', SAT RUSENI, COMUNA BORLEȘTI  RUSENI
18  Bacoșcă A Ana Maria  SĂBĂOANI  NT  Bacoșcă Ș Ștefania Ana Maria  LICEUL TEORETIC 'VASILE ALECSANDRI', COMUNA SĂBĂOANI  SĂBĂOANI
19  Bacoșcă V Maria  SĂBĂOANI  NT  Bacoșcă A Cătălin Sorin  LICEUL TEORETIC 'VASILE ALECSANDRI', COMUNA SĂBĂOANI  SĂBĂOANI
20  Bahica M Mihaela-Crina  ORAŞ ROZNOV  NT  Bahica V Leonard-Vasile  LICEUL TEHNOLOGIC 'GH. RUSET ROZNOVANU', ORAȘ ROZNOV  ROZNOV
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum