SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din OLT
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Afumelea M Marin  ALIMĂNEŞTI  OT  Afumelea M Valentin-Marian  LICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELE  IZVOARELE
2  Alecu M Titi  BLAJ  OT  Panaghie L Maria Iuliana  SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN  DOBRUN
3  Alexandru C Ștefan  HOREZU  OT  Alexandru Ș Romeo-Laurențiu  SCOALA GIMNAZIALA VULPENI  VULPENI
4  Alexie N Aurelia  DOBRUN  OT  Alexie C Marius Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN  DOBRUN
5  Amza M Maria-Alina  VALEA MARE  OT  Erkan M Iasîn-Ionuț  LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SLATINA  SLATINA
6  Anca R Gheorghita  MOVILENI  OT  Gheorghe V Danut Marius  SCOALA GIMNAZIALA MOVILENI  MOVILENI
7  Andrei G Aurel  BLAJ  OT  Andrei A Ramon Marian  SCOALA GIMNAZIALA DOBRUN  DOBRUN
8  Andrei G Gheorghiţă  GIUVĂRĂŞTI  OT  Andrei G Roxana  SCOALA GIMNAZIALA GIUVARASTI  GIUVĂRĂŞTI
9  Anghelina V Cristina-Ionela  ALIMĂNEŞTI  OT  Anghelina I Valentin-Alberto  LICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELE  IZVOARELE
10  Anton M Florin  SEACA  OT  Anton F Teodora Maria  SCOALA GIMNAZIALA POBORU  POBORU
11  Anuţa Ş Gabi Lucian  MĂRGĂRITEŞTI  OT  Anuţa G Adnana-Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA MARGARITESTI  MĂRGĂRITEŞTI
12  Ascutăriță A Marius Cornel  FĂRCAŞU DE JOS  OT  Ascutăriță M Sorin Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA FARCASELE  FĂRCAŞELE
13  Bacriş G Iuliana-Alina  BALDOVINEŞTI  OT  Mătălan F Denisa-Valentina-Alexandra  LICEUL TEORETIC 'PETRE PANDREA' BALS  BALŞ
14  Badea Stefan  TIA MARE  OT  Badea S Alexandra Aura  SCOALA GIMNAZIALA 'LEONIDA MARINEANU' TIA MARE  TIA MARE
15  Badea V Mariana  VÂLCELE  OT  Badea T Alexandra Mery  SCOALA GIMNAZIALA VILCELE  VÂLCELE
16  Bairam C Izabella  CORABIA  OT  Torba M Romario Iulian  SCOALA GIMNAZIALA 'MIHAI EMINESCU' CORABIA  CORABIA
17  Balac I Ilie  GHIMPEŢENI  OT  Balac I Sidonia Alina  SCOALA GIMNAZIALA GHIMPETENI  GHIMPEŢENI
18  Banu C Gheorghe  PETCULEŞTI  OT  Banu G Valentin Alin  SCOALA GIMNAZIALA GRADINARI  GRĂDINARI
19  Barbu A Cristian  SATU NOU  OT  Barbu C Laura-Maria  SCOALA GIMNAZIALA GURA PADINII  GURA PADINII
20  Barbut Geta  STOICĂNEŞTI  OT  Barbut M Marius-Ionut  SCOALA GIMNAZIALA STOICANESTI  STOICĂNEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum