SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din PRAHOVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei G Anca Iulia  PLOPENI  PH  Andrei M Ana Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT PLOPENI, COMUNA DUMBRĂVEȘTI  PLOPENI
2  Apostol C Elena Nicoleta  COCORĂŞTII GRIND  PH  Apostol I Ionuţ Răzvan  ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COCORÂȘTII GRIND, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ  COCORĂŞTII GRIND
3  Badea Julieta  PLOIEŞTI  PH  Badea S Alberto-Ionut  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 19, MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
4  Baldovin Corina Elena  PLOIEŞTI  PH  Baldovin G Ionut Robert  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ANTON PANN', MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
5  Belu C Nadia Valeria  TRĂISTENI  PH  Belu C Bianca Ioana  LICEUL TEHNOLOGIC 'CAROL I', COMUNA VALEA DOFTANEI  TEŞILA
6  Bocan Elena Daniela  STARCHIOJD  PH  Bocan G Ștefan-Adrian  LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA STARCHIOJD  STARCHIOJD
7  Bonciu I Daniela-Doiniţa  BUGHEA DE JOS  PH  Bonciu C Mirela-Ionica  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT BUGHEA DE JOS, COMUNA GURA VITIOAREI  BUGHEA DE JOS
8  Bondilă D Florina  DIŢEŞTI  PH  Bondilă C George Antonio Mario  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
9  Bumbăcea A Emil  MĂGURENI  PH  Bumbăcea E Adriano-Micaele  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA MĂGURENI  MĂGURENI
10  Burlacu O Cristina  SATU DE SUS  PH  Nae A Adriana Gabriela  ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COCORÂȘTII GRIND, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ  COCORĂŞTII GRIND
11  Bîrloagă I Olga Ionelia  DIŢEŞTI  PH  Fan G George David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
12  Bădilă C Elena Doinița  ADUNAŢI  PH  Bădilă C Ionuț Andrei  LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC, MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
13  Bălan I Rozalia Mariana  DIŢEŞTI  PH  Bălan R Denisa Maria Isabela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
14  Cercel M Floriana  MĂRGINENII DE JOS  PH  Tabardici F Florinel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT MĂRGINENII DE JOS, COMUNA FILIPEȘTII DE TÎRG  MĂRGINENII DE JOS
15  Codreanu P Elena  COCORĂŞTII MISLII  PH  Codreanu O Milena-Ştefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA COCORĂȘTII MISLII  COCORĂŞTII MISLII
16  Constantin N Gheorghe Costică  GURA VITIOAREI  PH  Constantin G Ana Maria  LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN 'ROMEO CONSTANTINESCU', ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE  VĂLENII DE MUNTE
17  Călinescu O Cornel Emil  VĂLENII DE MUNTE  PH  Călinescu C Ştefan Constatin  LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN 'ROMEO CONSTANTINESCU', ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE  VĂLENII DE MUNTE
18  Danciu P Ana-Maria-Iulia  POIANA CÂMPINA  PH  -  LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC, MUNICIPIUL CÂMPINA  CÂMPINA
19  Denes I Maria-Gerda  BĂTRÂNI  PH  Ternei G Erika-Cristina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÎNI  BĂTRÂNI
20  Diaconu Daniela-Nicoleta  POSEŞTII UNGURENI  PH  Manta Daniel-Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT POSEȘTII-PĂMÎNTENI, COMUNA POSEȘTI  POSEŞTII-PĂMÂNTENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum