SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din SĂLAJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bojan G Nicolae  CHIEŞD  SJ  Bojan N Maia-Beatris  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
2  Bojan L Estera  CHIEŞD  SJ  Bojan A Patricia-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
3  Bojan P Gheorghe  CHIEŞD  SJ  Bojan G Maia-Ana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
4  Bojani Corina-Anca  DERŞIDA  SJ  Bojani D Octavian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DERȘIDA  DERŞIDA
5  Boldea I Simona  BOCŞA  SJ  Clițan M Larisa Teodora  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SIMION BĂRNUȚIU' BOCȘA  BOCŞA
6  Boros F Ferenc  COŞEIU  SJ  Boros F Franciska  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 COȘEIU  COŞEIU
7  Boros P Simona  VERVEGHIU  SJ  Chiş S Adolfo Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 DOBRIN  DOBRIN
8  Boros V Paula Alexandra  MOTIŞ  SJ  Boros M Adonis Paul  ȘCOALA PRIMARĂ 'GHEORGHE ȘINCAI' MOTIȘ  MOTIŞ
9  Boroș M Mirel  CHIEŞD  SJ  Boroș M Pamela-Bianca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
10  Bozsoki G Rozalia  NUŞFALĂU  SJ  Bozsoki R Suraș-Sebastian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PETRI MOR' NUȘFALĂU  NUŞFALĂU
11  Bpjan I Eva-Gyongyi  CHIEŞD  SJ  Bojan G Nicoleta-Eva  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
12  Cioban S Aurel  HUSENI  SJ  Cioban A Mădălin-Ionuț  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
13  Ciorba A Rodica  RATIN  SJ  Ciorba I Călin-Samuel  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
14  Ciorba G Eleonora-Ileana  RATIN  SJ  Ciorba L Lucian-Florin  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
15  Covaciu D Dorel  CHIEŞD  SJ  Covaciu D Paul-Sebastian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 CHIEȘD  CHIEŞD
16  Coșarcă A Florin Dorin  MAL  SJ  Coșarcă F Daciana Aurica  LICEUL TEHNOLOGIC NR.1 SÎG  SÂG
17  Drăgan I Renata  ŞAMŞUD  SJ  Drăgan D Nicoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SZIKSZAI LAJOS' ȘAMȘUD  ŞAMŞUD
18  Fiț I Simona Lucreția  TREZNEA  SJ  Fiț A Simona Codruța  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AURELIA ȘI LAZĂR COSMA' TREZNEA  TREZNEA
19  Gal I Silvia  ARCHID  SJ  Gal Z Viktoria-Nikoleta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ARCHID  ARCHID
20  Gherebeneș I Florica  DERŞIDA  SJ  Sava V Ronaldo  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DERȘIDA  DERŞIDA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum