SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din SUCEAVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adumitroaie P Petrea  COTU BĂII  SV  Adumitroaie P Petrică Ştefănel  SCOALA GIMNAZIALA 'ION MUCELEANU' FANTANA MARE  FÂNTÂNA MARE
2  Albu G Ileana  BUDENI  SV  Albu J Matei Constantin  SCOALA GIMNAZIALA BUDENI  BUDENI
3  Alexandru I Iulian Petru  DOLHEŞTII-MARI  SV  Alexandru I David-Ștefănuț  SCOALA GIMNAZIALA 'HATMANUL SENDREA' DOLHESTII MARI  DOLHEŞTII-MARI
4  Andrei M Mihaela Elena  FRASIN  SV  Andrei M Diana Paraschiva  SCOALA GIMNAZIALA BUCSOAIA  BUCŞOAIA
5  Antemie V Mirela Viorica  FRĂTĂUŢII VECHI  SV  Antemie V Gabriela Bianca  SCOALA GIMNAZIALA FRATAUTII VECHI  FRĂTĂUŢII VECHI
6  Antoci P Vasile  HERLA  SV  Antoci V Alexandra-Vasilica  SCOALA GIMNAZIALA HERLA  HERLA
7  Anton-Valică A Alina  COTÂRGAŞI  SV  Anton-Valică A Constantin-Alexandru  LICEUL TEHNOLOGIC 'NICOLAI NANU' BROSTENI  BROŞTENI
8  Ardeleanu G Ion Ionuț  HÂRTOP  SV  Ardeleanu I Mihăiță  SCOALA GIMNAZIALA HARTOP  HÂRTOP
9  Baboi D Nicoleta  CAPU CÂMPULUI  SV  Baboi V Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA 'ION BARBIR' CAPU CAMPULUI  CAPU CÂMPULUI
10  Bacila C Beniamin Afin  SUCEAVA  SV  Bacila B Laur Dominik  SCOALA GIMNAZIALA 'GRIGORE GHICA VOIEVOD' SUCEAVA  SUCEAVA
11  Badalache G Gheorghe  PREUTEŞTI  SV  Badalache G Ionela-Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA PREUTESTI  PREUTEŞTI
12  Baiardi I Elena  SOLCA  SV  Pavel V Stefan-Valentin  LICEUL TEHNOLOGIC 'TOMSA VODA' SOLCA  SOLCA
13  Baicu C Dumitriţa  GULIA  SV  Baicu D Ezechiel Solomon  SCOALA GIMNAZIALA GULIA  GULIA
14  Baicu C Laura Ileana  GULIA  SV  Baicu L Marian  SCOALA GIMNAZIALA GULIA  GULIA
15  Balan N Nicolai  HORODNIC DE SUS  SV  Balan N Nicolae Sergiu  SCOALA GIMNAZIALA 'IULIAN VESPER' HORODNIC DE SUS  HORODNIC DE SUS
16  Balaşa V Florentina  PROBOTA  SV  Balaşa I Bianca-Ionela  LICEUL TEHNOLOGIC 'OLTEA DOAMNA' DOLHASCA  DOLHASCA
17  Barbacariu P Diana  DOLHEŞTII-MARI  SV  Barbacariu I Evelina-Monalisa-Ecaterina  SCOALA GIMNAZIALA 'HATMANUL SENDREA' DOLHESTII MARI  DOLHEŞTII-MARI
18  Barica G Claudia  ILIŞEŞTI  SV  Moroşan S Iuliana Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA 'SIMION FLOREA MARIAN' ILISESTI  ILIŞEŞTI
19  Barica G Silvica  ILIŞEŞTI  SV  Coldovan V Vasile Daniel  SCOALA GIMNAZIALA 'SIMION FLOREA MARIAN' ILISESTI  ILIŞEŞTI
20  Barko V Constantin  ILIŞEŞTI  SV  Barko C Alexandru Florin  SCOALA GIMNAZIALA 'SIMION FLOREA MARIAN' ILISESTI  ILIŞEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum