SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din TULCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anghel C Alexandru  BEIDAUD  TL  Anghel A Alexandra-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BEIDAUD  BEIDAUD
2  Badiu Giorgiana Iuliana  RAHMAN  TL  Badiu M Răzvan-Gabriel  ȘCOALA PRIMARĂ RAHMAN  RAHMAN
3  Bancila Daniela  TOPOLOG  TL  Bancila P Raluca Alexandra  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG  TOPOLOG
4  Banu T Luminița  CIUCUROVA  TL  Banu E Dragoș-Damian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CIUCUROVA  CIUCUROVA
5  Caplan I Dumitra  DĂENI  TL  Caplan M Neculai-Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ DĂENI  DĂENI
6  Ceobanu Ş Liliana  MUNICIPIUL TULCEA  TL  Zenovei S Denis  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'NIFON BĂLĂŞESCU' TULCEA  TULCEA
7  Chiliment G Eugenia  CIUCUROVA  TL  Nemenco C Andrei-Ionuț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CIUCUROVA  CIUCUROVA
8  Chirica S Ștefan  FLOREŞTI  TL  Chirica S Ionel-Tudorel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ HORIA  HORIA
9  Ciocan N Eugen  CORUGEA  TL  Ciocan E Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CASIMCEA  CASIMCEA
10  Ciulei G Gina  TURCOAIA  TL  Ciulei M Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TURCOAIA  TURCOAIA
11  Cojocaru Cristina  SÂMBĂTA NOUĂ  TL  Cojocaru I Robert Ionut  ȘCOALA PRIMARĂ SÂMBĂTA NOUĂ  SÂMBĂTA NOUĂ
12  Constantin M Stefan  SARIGHIOL DE DEAL  TL  Constantin S Adrian-Bogdan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARIGHIOL DE DEAL  SARIGHIOL DE DEAL
13  Covrig I Ana-Maria  ENISALA  TL  Covrig L Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARICHIOI  SARICHIOI
14  Croitoru Ilie  TOPOLOG  TL  Croitoru I Mihaela  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG  TOPOLOG
15  Cîmpeanu V Viorica  HORIA  TL  Cîmpeanu C Adina-Mihaela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ HORIA  HORIA
16  Călin Simona  BABADAG  TL  Răchieru V Elena Cristina  LICEUL 'DIMITRIE CANTEMIR' BABADAG  BABADAG
17  Dache D Ion  PECENEAGA  TL  Dache I Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PECENEAGA  PECENEAGA
18  Dumitrascu Stefania  TOPOLOG  TL  Dumitrascu I Florin Stefan  LICEUL TEHNOLOGIC TOPOLOG  TOPOLOG
19  Dumitru N Ana-Maria  SARIGHIOL DE DEAL  TL  Tudose Mihaela-Gabriela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SARIGHIOL DE DEAL  SARIGHIOL DE DEAL
20  Eluta C Mihalache  FLOREŞTI  TL  Eluță M Adrian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ HORIA  HORIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum