SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din TELEORMAN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adîr C Gabriela  ALEXANDRIA  TR  Adîr F Maria Ancuţa  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 5 ALEXANDRIA  ALEXANDRIA
2  Anca N Paula  PĂRU ROTUND  TR  Anca I Alexandru Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NENCIULEȘTI  NENCIULEŞTI
3  Ancu G Gheorghiţă  SMÂRDIOASA  TR  Ancu G Mihai Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SMÂRDIOASA  SMÂRDIOASA
4  Anghel P Florіn  PRUNDU  TR  Anghel F Dorіna Dana İonela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUNCA  LUNCA
5  Anghel S Anica  DRĂCEŞTI  TR  Anghel F Ana Ștefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCURTU MARE  SCURTU MARE
6  Babelea A Mariana Gina  ALEXANDRIA  TR  Babelea L Maria Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ALEXANDRU COLFESCU' ALEXANDRIA  ALEXANDRIA
7  Babelea M Rodica  CĂLMĂŢUIU DE SUS  TR  Babelea X Andreea Alina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLMĂȚUIU DE SUS  CĂLMĂŢUIU DE SUS
8  Baloseanu M Costel  PLOSCA  TR  Baloseanu C Mihai Marius  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLOSCA  PLOSCA
9  Barbu A Felicia  FURCULEŞTI  TR  Barbu D Cristian-Ionuț  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FURCULEȘTI  FURCULEŞTI
10  Barbu A Roxana  NICOLAE BĂLCESCU  TR  Grecu M Adrian Marinel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CĂLMĂŢUIU  NICOLAE BĂLCESCU
11  Barbu F Sorin Daniel Ion  PLOPII-SLĂVITEŞTI  TR  Barbu S Iuliana Raluca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ PLOPII SLĂVITEȘTI  PLOPII-SLĂVITEŞTI
12  Barbu I Dorel  SALCIA  TR  Barbu D Oana Teodora  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SALCIA  SALCIA
13  Berechet R George Ionuţ  FÂNTÂNELE  TR  Berechet G Laura Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FÂNTÂNELE  FÂNTÂNELE
14  Bivolaru V Elena  MAVRODIN  TR  Bivolaru G Marius Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ MAVRODIN  MAVRODIN
15  Boca P Volіn Ionut  PRUNDU  TR  Boca V Sіlvіu Petre  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 LUNCA  LUNCA
16  Botea X Mădălina  MERIŞANI  TR  Teleaşă G Sabina Mihaela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DOBROTEȘTI  DOBROTEŞTI
17  Bouleanu C Samuel  BUZESCU  TR  Bouleanu S Ana Maria Beatris  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUZESCU  BUZESCU
18  Bradu I Elena  PRUNARU  TR  Bradu I Ana Maria Giulia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BUJORENI  BUJORENI
19  Bratu Ș Mihaela  CERVENIA  TR  Bratu X Aura Daniela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CERVENIA  CERVENIA
20  Bucur I Aurica  SCURTU MARE  TR  Bucur A Andreea Piha  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SCURTU MARE  SCURTU MARE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum