SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din VÂLCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achim C Chirilă  BOIŞOARA  VL  Achim C Chiriluță-Florinel  SCOALA GIMNAZIALA BOISOARA  BOIŞOARA
2  Amza C Florin  RÂMEŞTI  VL  Amza F Maria-Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA SUSANI  ŞUŞANI
3  Anghel I Ion  ZGUBEA  VL  Anghel I Francesca-Isabella  SCOALA GIMNAZIALA ROSIILE  ROŞIILE
4  Badea I Alexandru  RÂMEŞTI  VL  Badea A Ionela-Daniela  SCOALA GIMNAZIALA SUSANI  ŞUŞANI
5  Banu S Gabriela  COPĂCENI  VL  Banu S Samir-Florian  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
6  Baragan A Petrițor  COPĂCENI  VL  Baragan P Andrei  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
7  Baragan A Valentin  COPĂCENI  VL  Baragan V Gabriel-Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
8  Baragan V Gheorghe-Vasile  COPĂCENI  VL  Baragan G David-Vasile  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
9  Berinde G Marius-Florian  HOTĂRASA  VL  Berinde M Mihai-Florian  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
10  Boboc G Ramona  HOTĂRASA  VL  Bondoc R Gheorghe  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
11  Borcan I Elena-Adriana  ROMÂNEŞTI  VL  Borcan M Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA ROSIILE  ROŞIILE
12  Bucureșteanu Elena-Daniela  COLELIA  VL  Bucureșteanu C Elena-Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA BABENI OLTETU  DICULEŞTI
13  Burtea P Florina-Elvira  COPĂCENI  VL  Marunțelu G Eduard-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA ULMETU  ULMETU
14  Bâgioi I Cristinel-Ilie  GROŞI  VL  Bâgioi C Andrei-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA MADULAI/CERNISOARA  MĂDULARI
15  Băluță I Elena-Simina  CHERĂŞTI  VL  Băluță I Maria-Natalia  SCOALA GIMNAZIALA ROSIILE  ROŞIILE
16  Băran C Elena-Loredana  ROMÂNEŞTI  VL  Borcan O Constantin-Denis  SCOALA GIMNAZIALA ROSIILE  ROŞIILE
17  Calin I Iuliana  MUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA  VL  Calin G Andrada  SCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU DRAGASANI  DRĂGĂŞANI
18  Cheorcea I Nicolae  ŞERBĂNEŞTI  VL  Cheorcea N Maria-Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA TEODOR BALASEL STEFANESTI  ŞTEFĂNEŞTI
19  Chirită D Marin  GUŞOENI  VL  Chiriță M Marius-Andrei-Robert  SCOALA GIMNAZIALA GUSOENI  GUŞOENI
20  Ciocîrțoiu A Daniela  COLELIA  VL  Ciocîrțoiu C Roxana-Ionela  SCOALA GIMNAZIALA BABENI OLTETU  DICULEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum