SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 27.09.2017 19:03
 
Lista beneficiarilor din VRANCEA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abeaboer C Georgiana  URECHEŞTI  VN  Abeaboer M Dragoș  SCOALA GIMNAZIALA URECHESTI  URECHEŞTI
2  Abuculesei A Andreea-Cătălina  BILIEŞTI  VN  Bunădimineța V Ana-Maria-Violeta  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 BILIESTI  BILIEŞTI
3  Aga S Valuca  NISTOREŞTI  VN  Rebega Radu  SCOALA GIMNAZIALA NISTORESTI  NISTOREŞTI
4  Agache M Liliana  FOCŞANI  VN  Olteanu F Sergiu  LICEUL TEHNOLOGIC ODOBESTI  ODOBEŞTI
5  Agache M Liliana-Luminița  FOCŞANI  VN  Ignat V Cristi Mihai  COLEGIUL TEHNIC 'EDMOND NICOLAU' FOCSANI  FOCŞANI
6  Ali N Marioara-Nicoleta  SATU NOU  VN  Ali M Mario-Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA 'IONEL SARBU' CIORASTI  CIORĂŞTI
7  Alvădani A Valentin Daniel  GUGEŞTI  VN  Alvădani V Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXANDRU VLAHUTA' GUGESTI  GUGEŞTI
8  Aniței G Claudia Liliana  MUNCELU  VN  Aniței V Andrei Sebastian  SCOALA GIMNAZIALA RACOASA  RĂCOASA
9  Apostol S Marian  NĂNEŞTI  VN  Apostol M Cristiana Mariana  SCOALA GIMNAZIALA NANESTI  NĂNEŞTI
10  Apostu N Nicoleta Mirela  FOCŞANI  VN  Pătrașcu G Andreea Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA 'ALEXANDRU VLAHUTA' FOCSANI  FOCŞANI
11  Arghir V Marcel  MĂICĂNEŞTI  VN  Arghir M Daria  SCOALA GIMNAZIALA MAICANESTI  MĂICĂNEŞTI
12  Asanache M Mădălina  BĂLEŞTI  VN  Şerbănică S Delia Nicoleta  SCOALA GIMNAZIALA BALESTI  BĂLEŞTI
13  Avram T Niculina  SURAIA  VN  Avram I Denisa Marina  SCOALA GIMNAZIALA SURAIA  SURAIA
14  Avădănei C Mihaela Ionela  BORDEŞTI  VN  Avădănei Alexandru Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA 'INVATATOR GHEORGHE ASANACHE' BORDESTI  BORDEŞTI
15  Badiu V Monica  VALEA SĂRII  VN  Badiu I Andreea Adelina  SCOALA GIMNAZIALA 'VASILE IFTIMESCU' VALEA SARII  VALEA SĂRII
16  Beliciu L Elena  POPEŞTI  VN  Beliciu R Robert Cosmin  SCOALA GIMNAZIALA 'PROFESOR DOCTOR GENERAL GHEORGHE V. ZAHARIA' POPESTI  POPEŞTI
17  Benguș G Cristina Anamaria  URECHEŞTI  VN  Benguș G Costinel Vlăduț  SCOALA GIMNAZIALA URECHESTI  URECHEŞTI
18  Bentea I Virginica  DUMITREŞTI  VN  Gîrbaciu L Petru  LICEUL TEORETIC 'GRIGORE GHEBA' DUMITRESTI  DUMITREŞTI
19  Bitere G Sorinel  TROTUŞANU  VN  Bitere S Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA MOVILITA  MOVILIŢA
20  Bobolan G Rodica  PISCU RADULUI  VN  Olaru N Nelu Iulian  SCOALA GIMNAZIALA VIZANTEA RAZASEASCA  VIZANTEA RĂZĂŞEASCĂ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum