SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din ALBA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Bartoc D Ana Marina  CÂMPENI  AB  Bartoc R Carina  SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI  CÂMPENI
2  Berber I Ana Maria  JIDVEI  AB  Singerean M Alisia-Maria  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
3  Bircea G Iova  BLAJ  AB  Botan G Livius  SCOALA GIMNAZIALA 'ION MICU MOLDOVAN' BLAJ  BLAJ
4  Bircia G Ioana  VESEUŞ  AB  Bircia S Ioana-Roxana-Casandra  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
5  Bortan A Ramona Gianina  BLAJ  AB  Denghel M Alexandru Razvan  SCOALA GIMNAZIALA 'ION MICU MOLDOVAN' BLAJ  BLAJ
6  Butuc O Genoveva Lenuta  VESEUŞ  AB  Pipis M Lenuta-Emilia  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
7  Cimpean G Mariana-Ancuta  VESEUŞ  AB  Cimpean P Petru  SCOALA GIMNAZIALA VESEUS  VESEUŞ
8  Dafina C Amalia Maria  CÂMPENI  AB  Bota A Dan Marin  SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI  CÂMPENI
9  Gabor E Maria  BLAJ  AB  Gabor M Gheorghe Catalin  SCOALA GIMNAZIALA 'ION MICU MOLDOVAN' BLAJ  BLAJ
10  Ganea C Adela Mariana  BISTRA  AB  Ganea P Vlăduț Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA 'NICODIM GANEA' BISTRA  BISTRA
11  Giurgiu V Elena-Emilia  MUŞCA  AB  Giurgiu D Marius Ioan  SCOALA GIMNAZIALA MUSCA  MUŞCA
12  Grancea S Calin  JIDVEI  AB  Grancea C Simona Florina  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
13  Hagău Valeria  SĂLCIUA DE JOS  AB  Calena Denis-Nicolae  SCOALA PRIMARA SALCIUA DE JOS  SĂLCIUA DE JOS
14  Ionici Angela  SĂLCIUA DE JOS  AB  Ionici V Diana-Valentina  SCOALA PRIMARA SALCIUA DE JOS  SĂLCIUA DE JOS
15  Ivan D Cristina  CÂMPENI  AB  Ivan S Codruț  SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI  CÂMPENI
16  Jurca T Amalia Marilena  CÂMPENI  AB  Jurca N Bianca Maria  SCOALA GIMNAZIALA CIMPENI  CÂMPENI
17  Lupsa V Dorina-Ioana  JIDVEI  AB  Grancea D Irina-Ioana  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
18  Lăncrănjan N Radu-Alin  SÂNBENEDIC  AB  Lăncrănjan R Maria-Andrea  SCOALA GIMNAZIALA FARAU  FĂRĂU
19  Man A Ileana-Adriana  MUŞCA  AB  Man C Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA MUSCA  MUŞCA
20  Mocan I Ramona  FEISA  AB  Mocan N Lavinia  LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI  JIDVEI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum