SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din BACĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Apostol C Oana-Diana  BACĂU  BC  Lichi G Giani-Constantin  COLEGIUL TEHNIC DE COMUNICAŢII 'N.VASILESCU-KARPEN' BACĂU  BACĂU
2  Aștefănoaia V Nicoleta-Viorica  DRĂGUGEŞTI  BC  Aștefănoaia I Georgiana Elena  SCOALA GIMNAZIALA DRAGUGESTI  DRĂGUGEŞTI
3  Banfi G Eva  GHIMEŞ-FĂGET  BC  Banfi G Gheorghe Sorin  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 TARHAUSI  TĂRHĂUŞI
4  Bogdan V Silvia  MOINEŞTI  BC  Mărgel M Cristi-Nicușor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ŞTEFAN LUCHIAN' MOINEŞTI  MOINEŞTI
5  Boghian M Nicoleta-Mihaela  CAMENCA  BC  Boghian P Geani-Pavel  SCOALA PRIMARA CAMENCA  CAMENCA
6  Bonțoi P Petrina-Corina  SCURTA  BC  Bonțoi I Ionel-Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCURTA  SCURTA
7  Bonțoi V Magdalena  SCURTA  BC  Bonțoi V Vasilică-Roberto  SCOALA GIMNAZIALA NR 1 SCURTA  SCURTA
8  Bordeianu C Cristina  HORGEŞTI  BC  Bordeianu Ș Denis Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ HORGEŞTI  HORGEŞTI
9  Borzoş M Maria  FUNDU RĂCĂCIUNI  BC  Borzoş P Benedict-Leonard  SCOALA GIMNAZIALA FUNDU RACACIUNI  FUNDU RĂCĂCIUNI
10  Bracău C Răzvan Columb  FURNICARI  BC  Bracău R Denis Ionuț  SCOALA PRIMARA FURNICARI  FURNICARI
11  Brebene N Nicolae  FÂNTÂNELE  BC  Brebene N Mihaela-Silvia  SCOALA GIMNAZIALA FANTANELE  FÂNTÂNELE
12  Bulău M Toader  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Bulău T Ana-Maria  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
13  Busuioc Ș Remus Ștefan  SECUIENI  BC  Busuioc R Bianca Ștefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUIENI  SECUIENI
14  Bîcu I Sorin  SLOBOZIA NOUĂ  BC  Bîcu S Elena  SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA NOUA  SLOBOZIA NOUĂ
15  Carp Florica  SECUIENI  BC  Carp E Irinel Costel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUIENI  SECUIENI
16  Cheţa C Mihaela  RĂCĂCIUNI  BC  Cheţa V Alexandru Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ RĂCĂCIUNI  RĂCĂCIUNI
17  Chiponcă V Ana-Maria  SOHODOR  BC  Chiponcă V Donatela Analisa  SCOALA GIMNAZIALA SOHODOR  SOHODOR
18  Chiricea I Alin Andrei  SECUIENI  BC  Chiricea A Daria Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SECUIENI  SECUIENI
19  Cichindel Ş Daniela  PODU TURCULUI  BC  Hanganu L Elena-Marinela  LICEUL TEHNOLOGIC 'ALEXANDRU VLAHUŢĂ' PODU TURCULUI  PODU TURCULUI
20  Cojocaru C Vasilica  ROTĂRIA  BC  Cojocaru V Alexandra  SCOALA PRIMARA ROTARIA  ROTĂRIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum