SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din BIHOR
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alexe G Ilie Petre  TALPOŞ  BH  Alexe I Georgiana Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
2  Angyal F Erika  ŞILINDRU  BH  Angyal Z Zoltan Ferencz  ŞCOALA PRIMARĂ NR. 1 ŞILINDRU  ŞILINDRU
3  Bakro Renata  VOIVOZI  BH  Bakro I Peter  ŞCOALA PRIMARĂ NR.2 VOIVOZI  VOIVOZI
4  Balla Z Klara-Eva  VĂŞAD  BH  Balla K Janos  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VĂŞAD  VĂŞAD
5  Balogh D Gyorgy-Marin  ALEŞD  BH  Balogh G Kevin  LICEUL TEORETIC 'CONSTANTIN ȘERBAN' ALEȘD  ALEŞD
6  Buta-Cordovan Sunieta  LUGAŞU DE JOS  BH  Cordovan Beniamin-Cosmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
7  Covaciu A Cosmina  TALPOŞ  BH  Lăcătuș S Renalda  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
8  Covaciu G Nelu  TALPOŞ  BH  Covaciu N Larisa  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
9  Covaciu M Monica  TALPOŞ  BH  Covaciu E Călina Patricia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
10  Covaciu S Dănuț  TALPOŞ  BH  Covaciu D Roxana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
11  Fechete Viorica-Mindra  LUGAŞU DE JOS  BH  Fechete M Denisa-Claudia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
12  Gaji D Daniela Crina Florentina  INEU  BH  Varga C Daiana Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PUIU SEVER' INEU  INEU
13  Gaji D Zîna Doina  INEU  BH  Hendre D Dorin Mitra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PUIU SEVER' INEU  INEU
14  Hendre M Pamela  INEU  BH  Hendre Ș Dumitru Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PUIU SEVER' INEU  INEU
15  Lăcătuș I Alexandru  TALPOŞ  BH  Lăcătuș C Rahela Sidonia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR.2 TALPOŞ  TALPOŞ
16  Oros N Adriana-Nicoleta  LUGAŞU DE JOS  BH  Scurt G Gabriela-Claudia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
17  Rostas C Calin  CURTUIŞENI  BH  Rostas C Madalin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'DR. BALASI JOZSEF' CURTUIŞENI  CURTUIŞENI
18  Silaghi Floare-Rozalia  LUGAŞU DE SUS  BH  Silaghi I Remus  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
19  Szilagyi F Zoltan  CURTUIŞENI  BH  Szilagyi Z Jenifer-Vanessza  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'DR. BALASI JOZSEF' CURTUIŞENI  CURTUIŞENI
20  Varga A Lucia  LUGAŞU DE JOS  BH  Varga I Maria Ana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'OVIDIU DRIMBA' LUGAȘU DE JOS  LUGAŞU DE JOS
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum