SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din BRĂILA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Ali Cocuta  ŞUŢEŞTI  BR  Baciu L Florin Alin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
2  Androne Ionuţ  DROGU  BR  Androne I Andrei Gabriel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'TOMA TÂMPEANU' GALBENU  GALBENU
3  Avram N Florentina  ŞUŢEŞTI  BR  Avram S Demir Danut  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
4  Baciu A Nicu  STĂNCUŢA  BR  Baciu N Francesca-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ STĂNCUŢA  STĂNCUŢA
5  Baciu I Viorel  ŞUŢEŞTI  BR  Baciu V Aurelia-Sidonia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
6  Baghiu Eulalia  URLEASCA  BR  Mitrea L Florin Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ URLEASCA  URLEASCA
7  Balaur Marioara  BERTEŞTII DE JOS  BR  Marinescu T Alexandra Stefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
8  Barangă I Dragomir  DROGU  BR  Nastasoiu N Mirela Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'TOMA TÂMPEANU' GALBENU  GALBENU
9  Barbu G Nina Lenuta  ŞUŢEŞTI  BR  Barbu N Cornelia Stefania  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ŞUŢEŞTI  ŞUŢEŞTI
10  Bivolaru Stela  BERTEŞTII DE JOS  BR  Bivolaru Mirela Cristina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
11  Bobe N Geanina  CUZA VODĂ  BR  Bobe A Nelu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CUZA VODĂ (STĂNCUTA)  CUZA VODĂ
12  Boboc Gheorghe  SPIRU HARET  BR  Boboc G Cosmin Nicusor  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERTEŞTII DE JOS  BERTEŞTII DE JOS
13  Burduja A Mariana-Vasilica  BAIA MARE  MM  Cuzic Andrei-Laurențiu  ŞCOALA GIMNAZIALĂ STĂNCUŢA  STĂNCUŢA
14  Băcică Constantina Georgeta  VĂDENI  BR  Băcică V Ștefania Alexandra  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
15  Constantin Dumitrache  SPIRU HARET  BR  Constantin M Stefania Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
16  Constantin Mihaela Georgiana  BALDOVINEŞTI  BR  Constantinescu I Denisa Georgelia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
17  Constantin Tița  VĂDENI  BR  Constantin M Andreea Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
18  Copaie D Florentina  CUZA VODĂ  BR  Copaie F Valentin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CUZA VODĂ (STĂNCUTA)  CUZA VODĂ
19  Croitoru Florica  SPIRU HARET  BR  Croitoru G Mirel Mihaita  ŞCOALA GIMNAZIALĂ SPIRU HARET  SPIRU HARET
20  Dinu Vasilica  PIETROIU  BR  Dinu M Denis Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VĂDENI  VĂDENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum