SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din BRAȘOV
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Borzoş V Ileana  AUGUSTIN  BV  Sava R Raul Alin  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
2  Brumar P Petruţa-Cristina  AUGUSTIN  BV  Ferdelaş R Denis-Claudiu  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
3  Bunică M Nicu Robert  AUGUSTIN  BV  Bunică N Roberta Maria  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
4  Burian A Adriana  SATU NOU  BV  Marșavela N Răzvan  Școala Gimnazială Hălchiu  HĂLCHIU
5  Clinciu R Ioana Diana  MOIECIU DE JOS  BV  -  UNIVERSITATEA TRANSILVANIA  MUNICIPIUL BRAŞOV
6  Cocoraş Mirela  AUGUSTIN  BV  Sava M Ionuţ Gabriel  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
7  Covaci M Ionela Denisa  MEŞENDORF  BV  Hăldan I Raul Daniel  Școala Gimnazială Bunești  BUNEŞTI
8  Dumitru I Viorica  MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ  BV  Dumitru L Livia Adelina  Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș  FĂGĂRAŞ
9  Florea Corina-Vasilica  AUGUSTIN  BV  Florea I Lorena-Tabita  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
10  Florea Gabriela  AUGUSTIN  BV  Firu D Vladimir-Gabriel  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
11  Fâţan F Cristina  AUGUSTIN  BV  Fâţan C Cristina Florina  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
12  Grancea Raluca Irina  AUGUSTIN  BV  Ghiţă A Alberto Ştefan  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
13  Grancea Ş Anamaria  AUGUSTIN  BV  Brumaru F Andrea Georgiana  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
14  Gînţu Laura Ramona  AUGUSTIN  BV  Gînţu Timotei Ionuţ  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
15  Lascut A Dorina  MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ  BV  Lascut C Sebastian Ioan  Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș  FĂGĂRAŞ
16  Lascut I Viorica Alexandra  MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ  BV  Lascut I Stefania  Școala Gimnazială 'Ovid Densusianu' Făgăraș  FĂGĂRAŞ
17  Lingurar A Gheorghe  AUGUSTIN  BV  Alexe Rrachela-Mihaela  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
18  Lingurar Emilia  AUGUSTIN  BV  Lingurar Luis-Fernando  Școala Gimnazială Augustin  AUGUSTIN
19  Mariaș N Neculae Cosmin  VAMA BUZĂULUI  BV  Mariaș N Nicoleta Diana  Școala Gimnazială Vama Buzăului  VAMA BUZĂULUI
20  Marin Ionut  HÂRSENI  BV  Marin I Andreea Nicoleta  Școala Gimnazială 'Dr. Ioan Cerghit' Hârseni  HÂRSENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum