SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din BUZĂU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achim A Elena Onelusa  COLŢI  BZ  Damian I Stefan-Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA COLȚI  COLŢI
2  Borcescu Marian  HELIADE RĂDULESCU  BZ  Borcescu M Cosmina Florentina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ZIDURI  ZIDURI
3  Burtea V Monica  LACU  BZ  Burtea M Mioara  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ODĂILE  ODĂILE
4  Done G Mia  COCHIRLEANCA  BZ  Done C Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 'CALCAN IVAN' COMUNA COCHIRLEANCA  COCHIRLEANCA
5  Drezaliu F Ion  CISLĂU  BZ  Drezaliu I Cristian-Ionuț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA CISLĂU  CISLĂU
6  Ene M Silvia  GHERĂSENI  BZ  Ene I Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA GHERĂSENI  GHERĂSENI
7  Iancu Vasilica  HELIADE RĂDULESCU  BZ  Iancu F Loredana-Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ZIDURI  ZIDURI
8  Ichim N Constantina Simona  COCHIRLEANCA  BZ  Ichim I Petru Daniel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 'CALCAN IVAN' COMUNA COCHIRLEANCA  COCHIRLEANCA
9  Ion S Ionela Lucica  VALEA RÂMNICULUI  BZ  Ion S Paul Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VALEA RÂMNICULUI  VALEA RÂMNICULUI
10  Ionescu Daniela  ZIDURI  BZ  Ionescu L Ana-Maria Lorena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA ZIDURI  ZIDURI
11  Manea Maria-Mihaela  POGOANELE  BZ  Manea A Daniela-Mihaela  LICEUL TEORETIC ORAŞ POGOANELE  POGOANELE
12  Mangaloiu V Maila-Vasilica  CIUTA  BZ  Mangaloiu M Roberta-Simina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SAT CIUTA COMUNA MĂGURA  CIUTA
13  Mănăilă Radiana  POGOANELE  BZ  Golea L Mădălina-Florentina  LICEUL TEORETIC ORAŞ POGOANELE  POGOANELE
14  Oancea Georgeta  POGOANELE  BZ  Oancea V Alexandru-Constantin  LICEUL TEORETIC ORAŞ POGOANELE  POGOANELE
15  Obeadă V Ion  PETRIŞORU  BZ  Obeadă I Ionuţ Vasile  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA RACOVIŢENI  RACOVIŢENI
16  Olteanu V Angela  COCHIRLEANCA  BZ  Olteanu S Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 2 'CALCAN IVAN' COMUNA COCHIRLEANCA  COCHIRLEANCA
17  Pană I Cati Iuliana  VALEA RÂMNICULUI  BZ  Pană L Andrei  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VALEA RÂMNICULUI  VALEA RÂMNICULUI
18  Parnică Ş Radu  VALEA RÂMNICULUI  BZ  Parnică R Mădălin Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA VALEA RÂMNICULUI  VALEA RÂMNICULUI
19  Popescu C Cristinel  MĂGURA  BZ  Popescu C Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA MĂGURA  MĂGURA
20  Postolache C Adrian-Constantin  CISLĂU  BZ  Postolache A Florentina-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ COMUNA CISLĂU  CISLĂU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum