SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din CĂLĂRAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achim G Angela  MÂNĂSTIREA  CL  Achim N Elisei  LICEUL TEHNOLOGIC 'MATEI BASARAB' MANASTIREA  MÂNĂSTIREA
2  Albu T Alexandra  SOHATU  CL  Matache G George Daniel  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SOHATU  SOHATU
3  Alecu T Nicoleta  DRAGALINA  CL  Manole C Larisa Petruța  LICEUL TEHNOLOGIC 'DUILIU ZAMFIRESCU' DRAGALINA  DRAGALINA
4  Andrei D Steluta  VALEA ROŞIE  CL  Andrei M Florin Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VALEA ROSIE  VALEA ROŞIE
5  Andrei I Carmen Grațiela  ROSEŢI  CL  Mihalache C Leonardo Victor  SCOALA GIMNAZIALA 'IANCU ROSETTI' ROSETI  ROSEŢI
6  Apostol M Ramona Geanina  DRAGALINA  CL  Nicolae C Denis Andrei  LICEUL TEHNOLOGIC 'DUILIU ZAMFIRESCU' DRAGALINA  DRAGALINA
7  Avram F Marinela Florina  ŞOLDANU  CL  Leca G Alexandra Daniela  SCOALA GIMNAZIALA 'CONSTANTIN TEODORESCU' SOLDANU  ŞOLDANU
8  Badea D Florentina  CURCANI  CL  Badea F Madalina Cosmina Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURCANI  CURCANI
9  Balaneanu I Relu  MITRENI  CL  Balaneanu R Adriana  SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MITRENI  MITRENI
10  Bogheanu C Ionela Petruta  ALEXANDRU ODOBESCU  CL  Bogheanu A Cristian Constantin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NICOLAE BALCESCU  NICOLAE BĂLCESCU
11  Bugan P Costela  DRAGOŞ VODĂ  CL  Păun Sorin Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGOS VODA  DRAGOŞ VODĂ
12  Busuioc I Florentina  DRAGOŞ VODĂ  CL  Busuioc S Georgian Larry  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DRAGOS VODA  DRAGOŞ VODĂ
13  Bănilă T Mariana  GĂLBINAŞI  CL  Bănilă V Mario-Madalin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GALBINASI  GĂLBINAŞI
14  Calea M Oana Roxana  VALEA ROŞIE  CL  Calea E Andra Narcisa  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VALEA ROSIE  VALEA ROŞIE
15  Chiriacescu L Costel  ROSEŢI  CL  Chiriacescu C Damaris Petronela  SCOALA GIMNAZIALA 'IANCU ROSETTI' ROSETI  ROSEŢI
16  Ciocoi G Florina Madalina  ROSEŢI  CL  Drăgoi M Cătălina Ștefania  SCOALA GIMNAZIALA 'IANCU ROSETTI' ROSETI  ROSEŢI
17  Ciută I Steluța  MODELU  CL  Lăzărică P Mihaela Steluța  SCOALA GIMNAZIALA NR.2 MODELU  MODELU
18  Constantin G Costinel  NANA  CL  Constantin C Oana Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NANA  NANA
19  Croitoru C Florin  ULMU  CL  Croitoru F Miruna  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 ULMU  ULMU
20  Croitoru D Florina  VALEA ROŞIE  CL  Dumitru D Alexandru Iulian  SCOALA GIMNAZIALA NR.1 VALEA ROSIE  VALEA ROŞIE
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum