SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din CARAȘ-SEVERIN
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam M Sofia Ghizela  REMETEA-POGĂNICI  CS  Cirpaci F Persida Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
2  Alexandrescu I Cristina Loredana  FOROTIC  CS  Alexandrescu M Valentin Cristian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
3  Beceriga I Ionel  FOROTIC  CS  Beceriga I Amalia Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
4  Calina I Catalin  MEHADIA  CS  Calina C Catalin Anton  LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAE STOICA DE HAŢEG“ MEHADIA  MEHADIA
5  Cernescu N Mariana  CORNEREVA  CS  Cernescu N Nicoleta-Mariana  ŞCOALA PROFESIONALĂ AGRICOLĂ CORNEREVA  CORNEREVA
6  Cernescu P Nicolae  CORNEREVA  CS  Cernescu N Nicolae  ŞCOALA PROFESIONALĂ AGRICOLĂ CORNEREVA  CORNEREVA
7  Ciresan P Ion  DULEU  CS  Ciresan I Denis Ionut  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
8  Cirpaci I Bianca Izaura  REMETEA-POGĂNICI  CS  Cirpaci I Ramon Isac  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
9  Creanu I Manuela Alexandra  CORNEREVA  CS  Burlacu F Sabina-Denisa  ŞCOALA PROFESIONALĂ AGRICOLĂ CORNEREVA  CORNEREVA
10  Fischar Ion  BERZASCA  CS  Fischăr I Ionut Romeo  ŞCOALA GIMNAZIALĂ BERZASCA  BERZASCA
11  Iaszan Elisabeta Rozalia  REMETEA-POGĂNICI  CS  Iaszan Emanuel Alin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
12  Koncz F Emil Rares  MOLDOVA NOUĂ  CS  Koncz E Mihai Andrei Voislav  LICEUL TEHNOLOGIC 'CLISURA DUNĂRII' MOLDOVA NOUĂ  MOLDOVA NOUĂ
13  Olari I Garofita  REMETEA-POGĂNICI  CS  Olari A Sorina Rudmila  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FÎRLIUG  FÂRLIUG
14  Patranjei I Costel  MEHADIA  CS  Patranjei C Veronica Mihaela  LICEUL TEHNOLOGIC „NICOLAE STOICA DE HAŢEG“ MEHADIA  MEHADIA
15  Sporea I Florin Cristian  MOLDOVA NOUĂ  CS  -  LICEUL TEHNOLOGIC 'CLISURA DUNĂRII' MOLDOVA NOUĂ  MOLDOVA NOUĂ
16  Voloseniuc A Ion  ILIDIA  CS  Voloseniuc I Ionut Alin  LICEUL TEHNOLOGIC 'CLISURA DUNĂRII' MOLDOVA NOUĂ  MOLDOVA NOUĂ
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum