SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din CONSTANȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anastasiade Mari  CONSTANŢA  CT  Obreja C Ionuț-Andrei  LICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
2  Axinte Mariana  VULTURU  CT  Axinte Theodora-Alexandrina  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
3  Barbu D Nedelia-Nadia  HÂRŞOVA  CT  Barbu C Mario-Iulian  LICEUL TEORETIC ’IOAN COTOVU’ HÂRŞOVA  HÂRŞOVA
4  Bolat Tudorita  PANTELIMON  CT  Bolat V Costin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
5  Constantin Emilia Maria  PANTELIMON  CT  Constantin F Robert Stefan  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
6  Corbu D Claudia-Georgiana  COGEALAC  CT  Roșu M Nicoleta-Mihaela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’CRISTEA CARAMAN’ COGEALAC  COGEALAC
7  Căruță Ștefania Cristina  CONSTANŢA  CT  Căruță N Georgiana-Cristina  LICEUL TEHNOLOGIC ’IOAN N.ROMAN’ CONSTANŢA  CONSTANŢA
8  Deacu M Veronica  OLTINA  CT  Deacu V Cristian-Eduard  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLTINA  OLTINA
9  Gherghinita I Florin  OLTINA  CT  Gherghinita F Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLTINA  OLTINA
10  Lehăduș Dragoș Marius  VULTURU  CT  Lehăduș Andreas-Mario  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
11  Mihalache Ion  VULTURU  CT  Mihalache Adelina-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
12  Mihalcea Mădălina-Ionela  VULTURU  CT  Ioniță Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
13  Mogos Stefania  PANTELIMON  CT  Anghel V Florinel Emanuel  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 PANTELIMON  PANTELIMON
14  Nichifor A Alexandra  OLTINA  CT  Nichifor - Diana Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 OLTINA  OLTINA
15  Nicolae N Valentina-Adriana  DUMBRĂVENI  CT  Nicolae C Bianca Elena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 DUMBRĂVENI  DUMBRĂVENI
16  Petre G Nicoleta  VLAHII  CT  Cantaragiu G Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’DAN SPĂTARU’ ALIMAN  ALIMAN
17  Pricop Gabriela  VULTURU  CT  Pricop Georgiana-Nicoleta  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
18  Prădatu Georgeta  RUNCU  CT  Prădatu Sofia  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
19  Pușcă Ionel-Ciprian  VULTURU  CT  Pușcă Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1 VULTURU  VULTURU
20  Păpăliu P Claudia-Simona  COGEALAC  CT  Păpăliu G Tania-Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ ’CRISTEA CARAMAN’ COGEALAC  COGEALAC
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum