SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din DOLJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei Victoria  BRABOVA  DJ  Andrei Ancuta Elena  SCOALA GIMNAZIALA 'ILIE MARTIN' BRABOVA  BRABOVA
2  Andronache G Ştefania  AMĂRĂŞTII DE SUS  DJ  Andronache D Gabriela Daniela  SCOALA GIMNAZIALA AMARASTII DE SUS  AMĂRĂŞTII DE SUS
3  Anghel C Luminiţa  BECHET  DJ  Stîngaciu N Claudia-Maria  SCOALA PRIMARA BECHET  BECHET
4  Anghel F Fănela  RAST  DJ  Anghel V Maria Lavinia  SCOALA GIMNAZIALA 'GH. JIENESCU' RAST  RAST
5  Anghel G Constantina-Gabriela  PLOSCA  DJ  Anghel P Mihai-Codruț  SCOALA GIMNAZIALA CARNA  CÂRNA
6  Anghel G Ion-Leontin  BISTREŢ  DJ  Anghel I Cristian-Raul  SCOALA GIMNAZIALA BISTRET  BISTREŢ
7  Antonie G Marinela Veronica  MÂRŞANI  DJ  Joita G Elena Gabriela Ylya  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MARSANI  MÂRŞANI
8  Antonie R Bogdan-Ştefan  CASTRANOVA  DJ  Antonie B Valentina-Ştefania  SCOALA GIMNAZIALA CASTRANOVA  CASTRANOVA
9  Avram Vandana  CERĂT  DJ  Avram Cătălin Denis  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
10  Balaure C Mariana  CLEANOV  DJ  Ionica Firu R Dragos Darius  SCOALA GIMNAZIALA CLEANOV  CLEANOV
11  Banici I Florian  MÂRŞANI  DJ  Banici F Andreea Raluca  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 MARSANI  MÂRŞANI
12  Barbu Alina  CERĂT  DJ  Ion Florin Rafael  SCOALA GIMNAZIALA CERAT  CERĂT
13  Barbu Dorina  ŢIU  DJ  Damian G Carlos  SCOALA PRIMARA 'CONSTANTIN IONESCU-TIU' TIU  ŢIU
14  Barbu V Valentin  GIGHERA  DJ  Barbu V Andrei-David  SCOALA GIMNAZIALA GIGHERA  GIGHERA
15  Bejliu Felicia Cornelia  ŢIU  DJ  Nita F Andrei Cosmin  SCOALA PRIMARA 'GHEORGHE SAULESCU' RASNICU OGHIAN  RASNICU OGHIAN
16  Belcineanu G Constantin  RAST  DJ  Belcineanu C Andreea Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'GH. JIENESCU' RAST  RAST
17  Belea F Silvia Vasilica  GEOROCEL  DJ  Belea G Ionela Irina  SCOALA PRIMARA MURTA  MURTA
18  Berbecel V Ionut  GEOROCEL  DJ  Berbecel I Florentina Anamaria  SCOALA PRIMARA MURTA  MURTA
19  Bica M Alin-Costel  ORODEL  DJ  Bica A Edoardo-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA ORODEL  ORODEL
20  Bimbai T Daniel  BISTREŢ  DJ  Bimbai D Petre-Codruț  SCOALA PRIMARA BISTRETU NOU  BISTREŢU NOU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum