SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din GALAȚI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Adam M Mihaită  NĂMOLOASA  GL  Adam M Sabina Felicia  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA  NĂMOLOASA
2  Agache G Lenuta  GOHOR  GL  Cernat V Gabriel-Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR  GOHOR
3  Alecse G Andra  BARCEA  GL  Alecse M Ricardo Mario  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA BARCEA  BARCEA
4  Amăsaru I Cornel Leu  CORNI  GL  Amăsaru C Andrei Lucian  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CORNI  CORNI
5  Anghel V Viorel  ADAM  GL  Anghel V Alin Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI  ADAM
6  Ardeleanu O Antonel  NĂMOLOASA  GL  Ardeleanu A Cosmina Alina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA  NĂMOLOASA
7  Azoiței G Mirela  VĂRLEZI  GL  Rusu G Silvia-Georgiana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA VARLEZI  VĂRLEZI
8  Badiu G Gheorghe  CERŢEŞTI  GL  Badiu G Gabriel Costel  SCOALA GIMNAZIALA 'GEORGE IVASCU', COMUNA CERTESTI  CERŢEŞTI
9  Beldie A Luminița Georgiana  FÂRŢĂNEŞTI  GL  Beldie I Andreea Valentina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI  FÂRŢĂNEŞTI
10  Bercea V Cristina Mihaela  CERŢEŞTI  GL  Bercea L Roberto Sebastian  SCOALA GIMNAZIALA 'GEORGE IVASCU', COMUNA CERTESTI  CERŢEŞTI
11  Berechet I Daniela  FÂRŢĂNEŞTI  GL  Berechet I Ana Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI  FÂRŢĂNEŞTI
12  Bobocea G Daniela Dragomira  CORNI  GL  Cristea M Ana Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CORNI  CORNI
13  Bogdan N Vasile  VALEA MĂRULUI  GL  Bogdan V Nicolas Laurențiu Cristian  SCOALA GIMNAZIALA 'DOAMNA NICA', COMUNA VALEA MARULUI  VALEA MĂRULUI
14  Bolovan N Vasilica  NĂRTEŞTI  GL  Bolovan V Marian-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA GOHOR  GOHOR
15  Bordeianu I Gina Alexandrina  VIILE  GL  Bordeianu D Mihaela Cristina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA FARTANESTI  FÂRŢĂNEŞTI
16  Bulancea G Fanica Lenuta  ADAM  GL  Bulancea C Cristina Georegiana  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, SAT ADAM, COMUNA DRAGUSENI  ADAM
17  Burluc V Veronica  CORNI  GL  Burluc A Nicole Stefania  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA CORNI  CORNI
18  Bute V Antigona Violeta  NĂMOLOASA  GL  Lozoveanu P Alin  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA NAMOLOASA  NĂMOLOASA
19  Buţurcă G Florentina  JORĂŞTI  GL  Buţurcă N Violeta Cătălina  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI  JORĂŞTI
20  Calestru G Valeriu  ZĂRNEŞTI  GL  Calestru V Emil Vivi  SCOALA GIMNAZIALA NR.1, COMUNA JORASTI  JORĂŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum