SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din GIURGIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anghel J Ioana  CLEJANI  GR  Badea P Claudia Ana Maria  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
2  Anton Florentina  OGREZENI  GR  Anton I Raluca-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'SFÂNTUL NECTARIE' OGREZENI  OGREZENI
3  Baron I Aurel Gelu  VALEA BUJORULUI  GR  Baron A Eliza Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 IZVOARELE  IZVOARELE
4  Baron N Ionut Marian  VALEA BUJORULUI  GR  Baron I Catalin Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 IZVOARELE  IZVOARELE
5  Bibica S Gelu  STĂNEŞTI  GR  Bibica G George-Claudiu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 STĂNEȘTI  STĂNEŞTI
6  Bratu G Elena  PODU DOAMNEI  GR  Bratu A Cristina  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
7  Bratu I Ana Maria  PODU DOAMNEI  GR  Bratu F Ionuț Florin  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
8  Bucurescu M Mihăiță Aurel  GIURGIU  GR  Bucurescu M Merdia Nicoleta  LICEUL TEORETIC 'NICOLAE CARTOJAN' GIURGIU  GIURGIU
9  Busuioc C Aurelia  BILA  GR  Gurguta C Alexandra-Florentina  ȘCOALA PRIMARĂ 'FLORIN NICULESCU' BILA  BILA
10  Băsaru D Cornelia  CLEJANI  GR  Băsaru N Florin Mihai  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
11  Băsaru M Tanța  CLEJANI  GR  Băsaru F David  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
12  Chivu G Ioana Alina  CLEJANI  GR  Chivu P Eduard George  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
13  Chivu N Mariuța  MIHAI BRAVU  GR  Chivu M Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU CONSTANTIN' MIHAI BRAVU  MIHAI BRAVU
14  Chuvu N Marian  MIHAI BRAVU  GR  Chivu M Marius-Adrian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'DUMITRU CONSTANTIN' MIHAI BRAVU  MIHAI BRAVU
15  Ciobanu Vasilica-Cristina  SCHITU  GR  Niculae N Ioannis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PROF. DINU NICOLAE' VLAȘIN  VLAŞIN
16  Cirstea A Georgeta  CORBEANCA  GR  Cirstea C Robert Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.4 ZĂDĂRICIU  ZĂDĂRICIU
17  Ciuraru Steluta  MÂRŞA  GR  Ciuraru F Valentin Nicusor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MÂRȘA  MÂRŞA
18  Ciuvică D Dan-Gabriel  STĂNEŞTI  GR  Ciuvică D Geanina-Mariana-Petronela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 STĂNEȘTI  STĂNEŞTI
19  Cobzar Daniela Mariana  MÂRŞA  GR  Gheorghe C Darius Florentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MÂRȘA  MÂRŞA
20  Dregics F Florentina Claudia  PODU DOAMNEI  GR  Stănescu G Dragoș Ioan  ȘCOALA PROFESIONALĂ CLEJANI  CLEJANI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum