SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din HARGHITA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Antal A Kinga-Erika  MĂDĂRAŞ  HR  Vaitsuk S Csongor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'KISS FERENC' MĂDĂRAŞ  MĂDĂRAŞ
2  Antal P Péter  LUNCA DE JOS  HR  Antal P Adél  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MAJLÁTH GUSZTÁV KÁROLY' LUNCA DE JOS  LUNCA DE JOS
3  Benkő B Erzsébet  LAZ-ŞOIMUŞ  HR  Márton L Dóra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
4  Ciubuca I Oana-Alina  VOŞLĂBENI  HR  Lacatus C Alesia-Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'TEODOR CHINDEA' VOŞLĂBENI  VOŞLĂBENI
5  Csányi F Melinda  SECUIENI  HR  Gál J János  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
6  Cári S Erika-Enikő  ŞOIMUŞU MARE  HR  Tamás D Dezső Milan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
7  Cîtea Ș Alina  TULGHEŞ  HR  Cîtea N Nicușor-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ TULGHEŞ  TULGHEŞ
8  Deák L Angyalka  FRUMOASA  HR  Deák Z Barbara  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NYIRŐ JÓZSEF' FRUMOASA  FRUMOASA
9  Fodor L Lenke  SECUIENI  HR  Bokor A Attila  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
10  Forgács J Judit  SECUIENI  HR  Péter I Imre-Roland  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
11  Gráncsa F Edit  GHEORGHENI  HR  Egyed R Brigitta  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'KÓS KÁROLY' GHEORGHENI  GHEORGHENI
12  Irimiaş M Erika  ŞOIMUŞU MARE  HR  Barabas E Erika  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
13  Lévai X Ibolya  ELISENI  HR  Lévai I Anamaria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
14  Lévai X Róza  ELISENI  HR  Lévai L Levente-Krisztián  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
15  Maior N Maria  SĂCEL  HR  Pasca I Daria Alexia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
16  Majla J Tünde  VIDACUT  HR  Majla R Tünde  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
17  Máthé F Mária  SECUIENI  HR  Váradi Z Mária-Szidónia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
18  Nagy G Sándor  VIDACUT  HR  Nagy S Sándor  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SĂCEL  SĂCEL
19  Onigaș V Monica  MUNICIPIUL TOPLIŢA  HR  Pui F David Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'MIRON CRISTEA' TOPLIŢA  TOPLIŢA
20  Péter I Eugenia-Corina  SECUIENI  HR  Péter G Kevin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'BEM JÓZSEF' SECUIENI  SECUIENI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum