SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din IALOMIȚA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Anton G Varvara  FIERBINŢII DE SUS  IL  Anton L Chean-Mihai  LICEUL TEHNOLOGIC FIERBINŢI-TÂRG  FIERBINŢI-TÂRG
2  Bucur M Ionuț  MALTEZI  IL  Bucur I Marius Florin  ŞCOALA PRIMARĂ STELNICA-ŞC.GIM.MALTEZI  STELNICA
3  Bucur O Gheorghe-Valentin  BUEŞTI  IL  Bucur G Teodora-Florentina  ŞCOALA PRIMARĂ BUEŞTI  BUEŞTI
4  Budriga Fănel  VLĂDENI  IL  Budriga F Georgian Ionuț  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VLĂDENI  VLĂDENI
5  Bunea N Anișoara  FĂCĂENI  IL  Bunea N Florian Marian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI  FĂCĂENI
6  Ciocîrlan G Mona  MUNTENI-BUZĂU  IL  Ciocîrlan M Mihaela Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ARHANGHELII MIHAIL ŞI GAVRIIL' MUNTENI-BUZĂU  MUNTENI-BUZĂU
7  Cristudor I Anişoara  MISLEANU  IL  Cristudor C Ana-Maria  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PERIEŢI  PERIEŢI
8  Curcudel V Ileana  FĂCĂENI  IL  Ifrim C Andrei Constantin  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI  FĂCĂENI
9  Damian N Cornelia Ionelia  OGRADA  IL  Damian V Mariana Adriana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'IONEL PERLEA' OGRADA  OGRADA
10  Decu I Marius  CEGANI  IL  Decu M Gabriel Iulian  ŞCOALA GIMNAZIALĂ CEGANI-ŞC.PROF.BORDUŞANI  CEGANI
11  Dima I Ginel Florin  FĂCĂENI  IL  Dima G Denisa Georgiana  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI  FĂCĂENI
12  Dinescu A Dorin Aurelian  BROŞTENI  IL  Dinescu D Marina Lorena  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'EVANGHELIE ZAPPA' BROŞTENI-ŞC.GIM.ION ROATĂ  BROŞTENI
13  Draghiciu I Iuliana  MILOŞEŞTI  IL  Draghiciu L Florentina Mihaela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MILOŞEŞTI  MILOŞEŞTI
14  Dragu D Ionela  VALEA MĂCRIŞULUI  IL  Trandafir G Cristian Mihai  ŞCOALA GIMNAZIALĂ VALEA MĂCRIŞULUI  VALEA MĂCRIŞULUI
15  Eftime I Tudorița  FĂCĂENI  IL  Eftime E Alexandru  ŞCOALA GIMNAZIALĂ FĂCĂENI  FĂCĂENI
16  Iacob Z Florentina  MALTEZI  IL  Moise F Andreea Florentina  ŞCOALA PRIMARĂ STELNICA-ŞC.GIM.MALTEZI  STELNICA
17  Manta P Luminiţa Cătălina  MUNTENI-BUZĂU  IL  Fulgeanu G Bianca Nicole  ŞCOALA GIMNAZIALĂ 'ARHANGHELII MIHAIL ŞI GAVRIIL' MUNTENI-BUZĂU  MUNTENI-BUZĂU
18  Matache P Gabriel  SLOBOZIA  IL  Matache G Florin Daniel  LICEUL DE ARTE 'IONEL PERLEA' SLOBOZIA  SLOBOZIA
19  Mihalcea M Steluta Georgeta  NICOLEŞTI  IL  Mihalcea D Cosmina Andreea  ŞCOALA GIMNAZIALĂ MILOŞEŞTI  MILOŞEŞTI
20  Mocanu V Maria-Monica  PERIEŢI  IL  Mocanu I Dorelia-Ionela  ŞCOALA GIMNAZIALĂ PERIEŢI  PERIEŢI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum