SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din IAȘI
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Abalașei G Simona  POPRICANI  IS  Abalașei A Narcis-Iulian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, POPRICANI  POPRICANI
2  Acasandrei D Constantin  BRĂEŞTI  IS  Acasandrei C Marian  ȘCOALA PROFESIONALĂ, BRĂEȘTI  BRĂEŞTI
3  Aciobăniței N Mihaela  TRIFEŞTI  IS  Aciobăniței X Nicolae Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IACOB NEGRUZZI', TRIFEŞTI  TRIFEŞTI
4  Adam D Ion  DUMEŞTI  IS  Adam I Vasilica Ionela  ȘCOALA PROFESIONALĂ, DUMEȘTI  DUMEŞTI
5  Agape P Anca Petronela  ZMEU  IS  Doboșăriu B Andrei Petru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, ZMEU  ZMEU
6  Agrigoroae G Mariana  POIENILE  IS  Agrigoroae F Maria-Geanina  ȘCOALA PROFESIONALĂ, DAGÂŢA  DAGÂŢA
7  Agrigoroaie N Constantin  OSOI  IS  Agrigoroaie C Marian-Silviu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, STORNEŞTI  STORNEŞTI
8  Agripa C Ioan  BUHALNIŢA  IS  Agripa I Ionela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE IORGA', BUHALNIȚA  BUHALNIŢA
9  Albu P Anișoara  DUMEŞTI  IS  Albu C Alexandra Mihaela  ȘCOALA PROFESIONALĂ, DUMEȘTI  DUMEŞTI
10  Amariţei C Andreea  GLODENII GÂNDULUI  IS  Cioabă M Alessia-Anyyana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, GLODENII GÎNDULUI  GLODENII GÂNDULUI
11  Amărioarei V Vasilica Petronela  CÂRJOAIA  IS  Amărioarei G Vlad Alexandru  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CÎRJOAIA  CÂRJOAIA
12  Andrescu C Lenuța  GOEŞTI  IS  Talabă M Bianca Elena  ȘCOALA PROFESIONALĂ, LUNGANI  LUNGANI
13  Andriescu V Daniela  ŢIBANA  IS  Andriescu O Alexandra-Elena  ȘCOALA PROFESIONALĂ DE INDUSTRIE ALIMENTARĂ, ȚIBANA  ŢIBANA
14  Andrieș M Liliana  BOURENI  IS  Andrieș B Raluca Elena  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, BALȘ  BALŞ
15  Anechitoaei V Valerica  BUHALNIŢA  IS  Anechitoaei I Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE IORGA', BUHALNIȚA  BUHALNIŢA
16  Anghel C Sergiu Lazăr  CRUCEA  IS  Anghel S Darius Cosmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, CRUCEA  CRUCEA
17  Anghel D Angela  DOLHEŞTI  IS  Anghel Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, DOLHEȘTI  DOLHEŞTI
18  Anton I Ionela  TRIFEŞTI  IS  Anton C Denisa Petruța  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IACOB NEGRUZZI', TRIFEŞTI  TRIFEŞTI
19  Anton V Dumitra Teodora  TRIFEŞTI  IS  Cazacu I Andrei Ionut  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IACOB NEGRUZZI', TRIFEŞTI  TRIFEŞTI
20  Apachiței M Mircea-Ionuț  POIANA MĂRULUI  IS  Apachiței M David-Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE IORGA', BUHALNIȚA  BUHALNIŢA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum