SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din MARAMUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aldea S Maria  FINTEUŞU MIC  MM  Aldea I Nelu-Elinu  SCOALA GIMNAZIALA FINTEUSU MIC  FINTEUŞU MIC
2  Ardelean D Ileana  IEUD  MM  Ardelean D Gabriela  SCOALA GIMNAZIALA IEUD  IEUD
3  Baltoș A Sanda-Sidonica  CICÂRLĂU  MM  Baltoș M Florentina-Alisia-Rahela  SCOALA GIMNAZIALA CICARLAU  CICÂRLĂU
4  Benzar I Stefan  POIENILE DE SUB MUNTE  MM  Benzar S Stefan  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 POIENILE DE SUB MUNTE  POIENILE DE SUB MUNTE
5  Berchi L Florica  REMETEA CHIOARULUI  MM  Berchi A Arjun Marinel  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
6  Berchi Sorin Silviu  REMETEA CHIOARULUI  MM  Serban S Sandu Ciorba  SCOALA GIMNAZIALA REMETEA CHIOARULUI  REMETEA CHIOARULUI
7  Berci I Ileana  BUDEŞTI  MM  Berci V Ileana  SCOALA GIMNAZIALA BUDESTI  BUDEŞTI
8  Berinde V Vasile-Florin  BUDEŞTI  MM  Berinde V Alexandru-Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA BUDESTI  BUDEŞTI
9  Biitiuşcă P Angela Terezia  TECEU MIC  MM  Crişan V Emilia Angela  SCOALA GIMNAZIALA REMETI  REMEŢI
10  Bledea V Vasile  BÂRSANA  MM  Bledea V Alina-Maria  SCOALA GIMNAZIALA 'MIRCEA VULCANESCU' BARSANA  BÂRSANA
11  Borodi I Ioan  BUDEŞTI  MM  Borodi I Cosmina-Ioana  SCOALA GIMNAZIALA BUDESTI  BUDEŞTI
12  Borodi V Maria  BUDEŞTI  MM  Borodi I Marian  SCOALA GIMNAZIALA BUDESTI  BUDEŞTI
13  Boroica I Samoila  STRÂMTURA  MM  Boroica S Emanuel Sanuel  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 STRAMTURA  STRÂMTURA
14  Bota A Ileana  BORŞA  MM  Mihali C Cristina Lenuța  SCOALA GIMNAZIALA NR. 4 BORSA  BORŞA
15  Buciuman Stela-Gheorghina  MOGOŞEŞTI  MM  Buciuman A David-Catalin  SCOALA GIMNAZIALA SATULUNG  SATULUNG
16  Buftea I Etelka  BOGDAN VODĂ  MM  Buftea S Jose Antonio  SCOALA GIMNAZIALA BOGDAN VODA  BOGDAN VODĂ
17  Butuman Reghina-Pamela  SATULUNG  MM  Varga A Lenuța-Pamela  SCOALA GIMNAZIALA SATULUNG  SATULUNG
18  Chereji M Ancuța-Ramona  HIDEAGA  MM  Chereji Sorin-Jeani  SCOALA GIMNAZIALA SATULUNG  SATULUNG
19  Chindris V Vasile  IEUD  MM  Chindris V Vasile-Claudiu  SCOALA GIMNAZIALA IEUD  IEUD
20  Ciucur B Helena-Iuliana  MOGOŞEŞTI  MM  Ciucur V Rafael-Vijai  SCOALA GIMNAZIALA SATULUNG  SATULUNG
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum