SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din MUREȘ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrasi Z Ecaterina  FĂRĂGĂU  MS  Czapa A Sergiu Sebastian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂGAU  FĂRĂGĂU
2  Bakaló M Csilla-Ilona  MĂDĂRAŞ  MS  Bakaló G Gergely  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PATAKY AGOTHA' MĂDĂRAȘ  MĂDĂRAŞ
3  Bakó A Sándor István  NEAUA  MS  Bakó S Tünde Ildikó  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NEAUA  NEAUA
4  Berki F Szabolcs-Krisztian  DUMBRĂVIOARA  MS  Berki S Vivien-Dóra  LICEUL TEHNOLOGIC DUMBRĂVIOARA  DUMBRĂVIOARA
5  Bodor I Ioan Iulius  BAHNEA  MS  Bodor I Ioan-Daniel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BAHNEA  BAHNEA
6  Bota A Erika  ŞINCAI  MS  Boldi I Istvan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘINCAI  ŞINCAI
7  Burcea I Elisabeta  ZAGĂR  MS  Burcea I Ioan Geani  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAGĂR  ZAGĂR
8  Capo R Viorica Liza  FĂRĂGĂU  MS  Czapo T Hajnal Diana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂGAU  FĂRĂGĂU
9  Ciorogar M Corina  ZAGĂR  MS  Ort C Paula Giorgiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZAGĂR  ZAGĂR
10  Csapo I Anamaria  GĂNEŞTI  MS  Toto M Adrian Raul  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'FOGARASI SAMUEL' GĂNEŞTI  GĂNEŞTI
11  Csegöldi M Márton  GRINDENI  MS  Csegöldi M Iuliana-Elvira  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHEȚANI  CHEŢANI
12  Czapa B Adriana Roxana  FĂRĂGĂU  MS  Czapa A Narcisa Irina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂGAU  FĂRĂGĂU
13  Czapa C Cerasela  FĂRĂGĂU  MS  Czapa D Diana Cosmina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂGAU  FĂRĂGĂU
14  Czapo R Loredana  FĂRĂGĂU  MS  Czapo R Laura  ȘCOALA GIMNAZIALĂ FĂRĂGAU  FĂRĂGĂU
15  Czirjék I Andrea-Dalma  MĂDĂRAŞ  MS  Czirjék J Nimrod-János  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'PATAKY AGOTHA' MĂDĂRAȘ  MĂDĂRAŞ
16  Cápo J Jozsef  DUMBRĂVIOARA  MS  Cápo J Ingrid-Melania  LICEUL TEHNOLOGIC DUMBRĂVIOARA  DUMBRĂVIOARA
17  Căpușan I Aurelia-Lucia  CIPĂIENI  MS  Căpușan I Elena-Dalia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNGER  SÂNGER
18  Dan I Andreea-Olguța  ZĂPODEA  MS  Juchi C Paula Izabela  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNGER  SÂNGER
19  Dan I Gabriela-Rodica  ZĂPODEA  MS  Dan Raluca Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNGER  SÂNGER
20  Dumitru D Maria-Greta  SÂNGER  MS  Dumitru Iasmina-Florina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ SÂNGER  SÂNGER
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum