SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din NEAMȚ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Achiţei G Florinel  CHILII  NT  Achiţei F Florinel Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ CHILII, COMUNA VALEA URSULUI  CHILII
2  Agache V Marinela  ICUŞEŞTI  NT  Dinu V Bianca-Ioana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ BĂLUȘEȘTI, COMUNA ICUȘEȘTI  BĂLUŞEŞTI
3  Agapie V Elena-Daniela  MASTACĂN  NT  Agapie A Eduard-Ştefan  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI  MASTACĂN
4  Alistar I Veronica  RĂZBOIENI  NT  Alistar L Cristian Vasilică  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU', COMUNA RĂZBOIENI  RĂZBOIENI
5  Andrica M Aurica  BORŞENI  NT  Andrica I Ioana Alexandra  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'CONSTANTIN VIRGIL GHEORGHIU', COMUNA RĂZBOIENI  RĂZBOIENI
6  Anghel A Ionel  ROMAN  NT  Anghel I Erika Veronica  LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC 'SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI', MUNICIPIUL ROMAN  ROMAN
7  Aniței I Mihaela  BARTICEŞTI  NT  Aniței A Robert-Alexandru  LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI  NISIPOREŞTI
8  Antoce G Ioana  REDIU  NT  Antoce I Alexandru-Constantin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU  REDIU
9  Avadanei I Ana  CRĂCĂOANI  NT  Zargiu C Maria-Diana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'GHEORGHE SĂVINESCU', COMUNA CRĂCĂOANI  CRĂCĂOANI
10  Azamfirei D Nina  BORLEŞTI  NT  Azamfirei C Dumitraş-Gabriel  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BORLEȘTI  BORLEŞTI
11  Baghiu Ş Elena  MASTACĂN  NT  Matei V Mihaela-Lucia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'ȘTEFAN CEL MARE', SAT MASTACĂN, COMUNA BORLEŞTI  MASTACĂN
12  Balan I Gheorghiță  ŢIBUCANI  NT  Balan G Andreea-Bianca  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA ȚIBUCANI  ŢIBUCANI
13  Barticel I Irina-Alina  NISIPOREŞTI  NT  Barticel R Roberto-Dragoș  LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI  NISIPOREŞTI
14  Bejan G Mărioara  BICAZ-CHEI  NT  Bejan M Ana-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI  BICAZ-CHEI
15  Blaj P Ioan  BARTICEŞTI  NT  Blaj I Marian  LICEUL TEHNOLOGIC NISIPOREȘTI, COMUNA BOTEȘTI  NISIPOREŞTI
16  Boldizsar G Tunde  VARATEC  NT  Horoţan A Raluca-Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'NICOLAE GRIGORESCU', COMUNA AGAPIA  AGAPIA
17  Bostan V Nicoleta-Daniela  BICAZ-CHEI  NT  Coca N Magdalena-Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, COMUNA BICAZ-CHEI  BICAZ-CHEI
18  Braiș T Teodora-Alina  BEŢEŞTI  NT  Lazăr I Andreea  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA REDIU  REDIU
19  Bulai I Iorgu  BUCIUM  NT  Bulai I Maria Alexandra  ȘCOALA PRIMARĂ BUCIUM, COMUNA VALEA URSULUI  BUCIUM
20  Bulai L Mariana  ŢOLICI  NT  Bulai D Eduard-Florin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 1, SAT ŢOLICI, COMUNA PETRICANI  ŢOLICI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum