SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din OLT
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Aldea E Anișoara  TESLUI  OT  Aldea F Ana Maria Ionela  SCOALA GIMNAZIALA TESLUI  TESLUI
2  Anghel M Maria  FĂRCAŞELE  OT  Ristea I Constantin Sebastian  SCOALA GIMNAZIALA FARCASELE  FĂRCAŞELE
3  Barbu L Nicușor  BRASTAVĂŢU  OT  Barbu N Mihai Nicușor  SCOALA GIMNAZIALA BRASTAVATU  BRASTAVĂŢU
4  Becheanu Marian-Valentin  ORLEA  OT  Becheanu M Mirela-Andreea  SCOALA GIMNAZIALA ORLEA  ORLEA
5  Boangiu I Ana Maria  OBOGA  OT  Boangiu N Andreea Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA OBOGA  OBOGA
6  Boca N Ionuț  BRASTAVĂŢU  OT  Boca I Mihai Gabriel  SCOALA GIMNAZIALA BRASTAVATU  BRASTAVĂŢU
7  Bojan Adrian  ORLEA  OT  Bojan A Claudiu-Florin  SCOALA GIMNAZIALA ORLEA  ORLEA
8  Bolnavu I Georgică  COMANCA  OT  Bolnavu G Marius Cristian  SCOALA GIMNAZIALA DEVESELU  DEVESELU
9  Bolovan F Doina Elena  SCĂRIŞOARA  OT  Bolovan Alin Florin  SCOALA GIMNAZIALA SCARISOARA  SCĂRIŞOARA
10  Bondrescu Constantin Marian  VOINEASA  OT  Bondrescu C Dana Maria  SCOALA GIMNAZIALA MARGARITESTI  MĂRGĂRITEŞTI
11  Brandiburg G Alina  IANCA NOUĂ  OT  Brandiburg V Andrei-Cristian  SCOALA GIMNAZIALA STEFAN CEL MARE  ŞTEFAN CEL MARE
12  Bratoi G Virgil  MOVILENI  OT  Bratoi V Andrada Maria Mihaela  SCOALA GIMNAZIALA MOVILENI  MOVILENI
13  Buică T Maria  VLĂDILA  OT  Buică M Mihaela Ionela  SCOALA GIMNAZIALA VLADILA  VLĂDILA
14  Burtilă D Niță  GHIMPAŢI  OT  Dumitrescu F Marius Ștefănuț  SCOALA GIMNAZIALA FARCASELE  FĂRCAŞELE
15  Burtilă G Iuliana Camelia  GHIMPAŢI  OT  Burtilă I Petrișor Florin  SCOALA GIMNAZIALA FARCASELE  FĂRCAŞELE
16  Burugă Mariana Cristina  RACOVIŢA  OT  Burugă I Nicoleta Alexandra  SCOALA GIMNAZIALA MARGARITESTI  MĂRGĂRITEŞTI
17  Buruiană S Libi  ORLEA NOUĂ  OT  Buruiană L Robert-Andrei  SCOALA GIMNAZIALA GURA PADINII  GURA PADINII
18  Buzgurilă C Eugenia  IZVOARELE  OT  Buzgurilă V Alexandra-Maria  LICEUL TEHNOLOGIC IZVOARELE  IZVOARELE
19  Bușu I Mariana  BUCINIŞU  OT  Bușu L Daria-Elena  SCOALA GIMNAZIALA BUCINISU  BUCINIŞU
20  Băluță V Vasilica  BUCINIŞU  OT  Băluță F Dorinel-Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA BUCINISU  BUCINIŞU
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum