SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din PRAHOVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Alecu I Nicolae  VĂRBILĂU  PH  Alecu N Loren Daniel  ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA VĂRBILĂU  VĂRBILĂU
2  Badoi N George  DIŢEŞTI  PH  Badoi G Luigi Eugen  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
3  Bejgu E Maria-Sonia  BĂTRÂNI  PH  Bejgu C Alessia Cristiana  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA BĂTRÎNI  BĂTRÂNI
4  Bocan Daniela-Iuliana  STARCHIOJD  PH  Bocan G Ștefania-Elena  LICEUL TEHNOLOGIC, COMUNA STARCHIOJD  STARCHIOJD
5  Bondilă L Gabriela  DIŢEŞTI  PH  Bondilă L Pavel Cristian  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
6  Bîrcea I Ioana Paulina  VĂRBILĂU  PH  Luncă Ș Sergiu Ștefan Paul  ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA VĂRBILĂU  VĂRBILĂU
7  Bădoi I Dorina  DIŢEŞTI  PH  Vasile G David Niculae Ion Silviu  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
8  Carabelea I Ionel Ciprian  TEŞILA  PH  Carabelea I Denis Ionuț  LICEUL TEHNOLOGIC 'CAROL I', COMUNA VALEA DOFTANEI  TEŞILA
9  Ciohodaru I Mihaela Elena  ŞTEFEŞTI  PH  Ciohodaru V David Andrei  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA ȘTEFEȘTI  ŞTEFEŞTI
10  Ciorobea C Elena Mădălina  VĂRBILĂU  PH  Cercel M Leonard Constantin  ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA VĂRBILĂU  VĂRBILĂU
11  Corbu D Valentin  VĂRBILA  PH  Corbu V Yanis-Valentin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT VĂRBILA, COMUNA IORDĂCHEANU  VĂRBILA
12  Cristea C Carmen Elena  DIŢEŞTI  PH  Stan F Florin Cosmin  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
13  Curteanu I Maria Florentina  DIŢEŞTI  PH  Curteanu C Ionuț Erik  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
14  Dafinoiu M Nicoleta Ramona  VĂRBILĂU  PH  Zamfir S Eduard Mario Cristian  ȘCOALA PRIMARĂ, COMUNA VĂRBILĂU  VĂRBILĂU
15  Dinu V Petre  PLOIEŞTI  PH  -  UNIVERSITATEA DE PETROL SI GAZE  MUNICIPIUL PLOIEŞTI
16  Diţă I Florina-Mădălina  VĂLENII DE MUNTE  PH  Diţă G Ştefania-Elena  LICEUL TEHNOLOGIC AGROMONTAN 'ROMEO CONSTANTINESCU', ORAȘUL VĂLENII DE MUNTE  VĂLENII DE MUNTE
17  Dragoi Gilda Catalina  PLOIEŞTI  PH  Babana V Daiana Stefania  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'HENRI MATHIAS BERTHELOT', MUNICIPIUL PLOIEȘTI  PLOIEŞTI
18  Drăgoi F Florin  POIANA VĂRBILĂU  PH  Drăgoi F Alina  ȘCOALA GIMNAZIALĂ, SAT COȚOFENEȘTI, COMUNA VĂRBILĂU  COŢOFENEŞTI
19  Drăgoi M Gheorghe  COCORĂŞTII COLŢ  PH  Drăgoi G Costin Andrei  ȘCOALA PRIMARĂ, SAT COCORÂȘTII GRIND, COMUNA COCORĂȘTII COLȚ  COCORĂŞTII GRIND
20  Filip G Marius Lucian  DIŢEŞTI  PH  Filip M David  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'IOAN MOGA', SAT DIȚEȘTI, COMUNA FILIPEȘTII DE PĂDURE  DIŢEŞTI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum