SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 31.07.2018 20:56
 
Lista beneficiarilor din SIBIU
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andrei V Rozalia Maria  ERNEA  SB  Andrei C Constantin  LICEUL 'TIMOTEI CIPARIU' DUMBRAVENI  DUMBRĂVENI
2  Ban C Simona Camelia  APOLDU DE SUS  SB  Ban F Rares-Daniel  LICEUL TEHNOLOGIC 'ILIE MACELARIU' MIERCUREA SIBIULUI  MIERCUREA SIBIULUI
3  Ban D Mihaela  DOBÂRCA  SB  Totoi D Anamaria  LICEUL TEHNOLOGIC 'ILIE MACELARIU' MIERCUREA SIBIULUI  MIERCUREA SIBIULUI
4  Bogdan N Nicolae  NOU  SB  Bogdan N Rareș Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA ROSIA  ROŞIA
5  Brădescu N Mihaela  NOU  SB  Pîșu I Robert Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA ROSIA  ROŞIA
6  Băiaş G Ana  CAŞOLŢ  SB  Băiaş Patricia Ana  SCOALA GIMNAZIALA ROSIA  ROŞIA
7  Chinchișan I Adrian Ioan  MAG  SB  Chinchișan A Karla Maria  LICEUL TEHNOLOGIC 'IOAN LUPAS' SALISTE  SĂLIŞTE
8  Ciociu N Gabriela Elena  APOLDU DE SUS  SB  Ciociu G Gabriela Albertina  LICEUL TEHNOLOGIC 'ILIE MACELARIU' MIERCUREA SIBIULUI  MIERCUREA SIBIULUI
9  Ciurar N Maria  VĂRD  SB  Ciurar N Nicolae  SCOALA GIMNAZIALA CHIRPAR  CHIRPĂR
10  Clopotar D Petrica  ALŢINA  SB  Clopotar P Petru  SCOALA GIMNAZIALA ALTINA  ALŢINA
11  Clopotar P Petru  ALŢINA  SB  Clopotar P Petru  SCOALA GIMNAZIALA ALTINA  ALŢINA
12  Clopotar V Victor  BÂRGHIŞ  SB  Clopotar V Victor  SCOALA GIMNAZIALA ALTINA  ALŢINA
13  Coșercar N Alexandra Cristina  NOU  SB  Cosercar A Raul Ioan  SCOALA GIMNAZIALA ROSIA  ROŞIA
14  Cristea V Vasile  NOU  SB  Cristea V Ana Maria  SCOALA GIMNAZIALA ROSIA  ROŞIA
15  Călineanu D Ramona Ana  VĂRD  SB  Bodor M Sebastian Adrian  SCOALA GIMNAZIALA CHIRPAR  CHIRPĂR
16  Domnar I Anamaria  APOLDU DE JOS  SB  Cristea C Mario-Adrian  SCOALA GIMNAZIALA APOLDU DE JOS  APOLDU DE JOS
17  Drăgoi V Alina Carmen  APOLDU DE SUS  SB  Drăgoi I Ilie Vladimir  LICEUL TEHNOLOGIC 'ILIE MACELARIU' MIERCUREA SIBIULUI  MIERCUREA SIBIULUI
18  Faguri C Elena  ILIMBAV  SB  Mircea M Andreea  SCOALA GIMNAZIALA MARPOD  MARPOD
19  Goia I Maria-Mihaela  APOLDU DE SUS  SB  Goia P Florin-Lusian  LICEUL TEHNOLOGIC 'ILIE MACELARIU' MIERCUREA SIBIULUI  MIERCUREA SIBIULUI
20  Grancea I Istina  NOU  SB  Pescovici T Florina Amira  SCOALA GIMNAZIALA ROSIA  ROŞIA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum