SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din SĂLAJ
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Andraș P Camelia  HUSENI  SJ  Andraș R Ioana-Nicoleta  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
2  Andraș V Maria  HUSENI  SJ  Grebenar M Dan-Marinel  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
3  Balint I Erika  ULCIUG  SJ  Balint I Istvan-Mark  ȘCOALA PRIMARĂ ULCIUG  ULCIUG
4  Banciu Ș Florica  HUSENI  SJ  Banciu G Ioana  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
5  Birta S Melinda Klára  CRASNA  SJ  Luskai S Nikoleta  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
6  Buda Ș Ștefan Petru  TREZNEA  SJ  Buda Ș Ștefania Maria  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AURELIA ȘI LAZĂR COSMA' TREZNEA  TREZNEA
7  Cernucan G Ioan  VĂLENI  SJ  Cernucan I Maria  ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 VĂLENI  VĂLENI
8  Ciorba T Catița  RATIN  SJ  Ciorba S Iacob-Moise  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
9  Colcear I Ioana Veronica  VĂLENI  SJ  Colcear V Iulia Veronica  ȘCOALA PRIMARĂ NR.1 VĂLENI  VĂLENI
10  Csenegetyűs G Mariana  CRASNA  SJ  Csenegetyűs J Mark-József  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
11  Grebenar G Gheorghe-Dan  HUSENI  SJ  Grebenar G Petre-Ioan  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
12  Grebănar I Hermina-Mărioara  DERŞIDA  SJ  Grebănar I Rozalia-Olimpia  ȘCOALA GIMNAZIALĂ DERȘIDA  DERŞIDA
13  Lingurar A Ana  HUSENI  SJ  Grebenar P Ioan-Alehandru  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
14  Lingurar A Crina  RATIN  SJ  Rostaș A Samuel Abel  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
15  Lukács I Eva-Lavinia  CRASNA  SJ  Lukács C Monika Lavinia  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
16  Magdaș I Alexandru Dumitru  POIANA ONŢII  SJ  Magdaș A Alexandru Rareș  ȘCOALA PRIMARĂ POIANA ONȚII  POIANA ONŢII
17  Maghiar I Petru  HUSENI  SJ  Maghiar P Rodica Larisa  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
18  Maxim I Ioan  HUSENI  SJ  Maxim I Ioana-Andreea  LICEUL TEHNOLOGIC 'CSEREY-GOGA'  CRASNA
19  Mesaroș V Felicia  BOZNA  SJ  Mesaroș A Robert Denis  ȘCOALA GIMNAZIALĂ 'AURELIA ȘI LAZĂR COSMA' TREZNEA  TREZNEA
20  Oláh P Magdolna  CARASTELEC  SJ  Oláh A Orsolya-Olivia  COLEGIUL NAȚIONAL 'SIMION BĂRNUȚIU' ȘIMLEU SILVANIEI  ŞIMLEU SILVANIEI
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum