SISTEM EDUCAȚIONAL INFORMATIZAT EURO200 - Acordarea Ajutorului Financiar Pentru Achiziționarea  de Calculatoare   MINISTERUL EDUCAȚIEI ȘI CERCETĂRII ȘTIINȚIFICE - WWW.EDU.RO MINISTERUL PENTRU SOCIETATEA INFORMAȚIONALĂ - WWW.MCTI.RO SIVECO ROMÂNIA S.A. - WWW.SIVECO.RO
Vizualizare rapoarte pe judeţ
 
  Portal SEI >> Euro200 >> Rapoarte solicitanți >> Lista beneficiarilor
Data ultimei actualizări: 18.06.2018 16:11
 
Lista beneficiarilor din SUCEAVA
 
 
Index Numele
beneficiarului
Localitatea de
domiciliu
Județul de
proveniență
Numele elevului minor
reprezentat
Unitatea școlară Localitatea
1  Amariei R Livia  BAIA  SV  Amariei Ș Ionut Andrei  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE STOLERU' BAIA  BAIA
2  Amariei V Viorica Valentina  BAIA  SV  Amariei C Iustin Ionuț  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE STOLERU' BAIA  BAIA
3  Amăriucăi G Ioan Daniel  BUDENI  SV  Amâriucăi I Denis Ioan  SCOALA GIMNAZIALA BUDENI  BUDENI
4  Anghelache I Luminiţa  CÂMPULUNG MOLDOVENESC  SV  Anghelache I Gabriel Constantin  SCOALA GIMNAZIALA 'BOGDAN VODA' CAMPULUNG MOLDOVENESC  CÂMPULUNG MOLDOVENESC
5  Apetrei V Ramona-Gabriela  GRĂMEŞTI  SV  Apetrei D Petru-Ionut  SCOALA GIMNAZIALA 'PAHOMIE C VASILIU' GRAMESTI  GRĂMEŞTI
6  Badale G Georgeta  STRÂMTURA  SV  Badale V Maria Antonia  SCOALA GIMNAZIALA 'ION SUHANE' FRUMOSU  FRUMOSU
7  Balint G Veronica  OSTRA  SV  Vîrgă L Darius  SCOALA GIMNAZIALA OSTRA  OSTRA
8  Bercea C Marinela Andreea  GURA HUMORULUI  SV  Bercea V Eliza Maria  SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GURA HUMORULUI  GURA HUMORULUI
9  Bodnar V Vasile  IZVOARELE SUCEVEI  SV  Bodnar V Natalia  SCOALA GIMNAZIALA IZVOARELE SUCEVEI  IZVOARELE SUCEVEI
10  Bodnariuc I Iuliana  IZVOARELE SUCEVEI  SV  Bodnariuc I Marius  SCOALA GIMNAZIALA IZVOARELE SUCEVEI  IZVOARELE SUCEVEI
11  Bucur S Andreea Sorina  DORNEŞTI  SV  Marcu M Andrei Mugurel  SCOALA GIMNAZIALA DORNESTI  DORNEŞTI
12  Budăi M Liliana  BAIA  SV  Budăi F Vasile Florin  SCOALA GIMNAZIALA 'NICOLAE STOLERU' BAIA  BAIA
13  Burla T Alina Paraschiva  MOLDOVA-SULIŢA  SV  Burla L Iulian  SCOALA GIMNAZIALA MOLDOVA SULITA  MOLDOVA-SULIŢA
14  Bădăluță L Ionuț-Paul  PĂRHĂUŢI  SV  Bădăluță I Florin-Marian-Constantin  SCOALA GIMNAZIALA TODIRESTI  TODIREŞTI
15  Calenciuc P Ioan  MILIŞĂUŢI  SV  Calenciuc I Luca Dimitrie  SCOALA GIMNAZIALA MILISAUTI  MILIŞĂUŢI
16  Catrina N Iuliana  CORNU LUNCII  SV  Catrina G Alexandru  SCOALA GIMNAZIALA CORNU LUNCII  CORNU LUNCII
17  Chifan O Liliana Maria  IZVOARELE SUCEVEI  SV  Chifan I Alex  SCOALA GIMNAZIALA IZVOARELE SUCEVEI  IZVOARELE SUCEVEI
18  Ciorcan G Rodica  DORNEŞTI  SV  Ciorcan F Roxana Cristina  SCOALA GIMNAZIALA DORNESTI  DORNEŞTI
19  Ciornei G Elena  OSTRA  SV  Ciornei C Denis Andrei  SCOALA GIMNAZIALA OSTRA  OSTRA
20  Cobzaru P Ramona Bianca  BĂLĂCEANA  SV  Cobzaru I Denisa Ioana  SCOALA GIMNAZIALA BALACEANA  BĂLĂCEANA
  Admitere :: Bacalaureat :: Euro200 :: Bani de Liceu :: Titularizare :: Forum